На передодні дня Святого Миколая учні НВК завітали до вихованців дитячого садка «Веселка» . Гімназисти підготували цікаву театралізовану виставу та привітали малечу зі святом. Святий Миколай подарував діткам гарний настрій та гостинці.

Переглядів: 105 | Додав: gimnaziumsvatovo | Дата: 21.12.2017 | Коментарі (0)

14 грудня  в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС».

Цей день став особливим для ліквідаторів, бо у ті страшні часи ніхто із самовідданих героїв не мав потрібного досвіду для ліквідації наслідків катастрофи. Всьому прийшлося навчитися на місці, одночасно жертвуючи здоров’ям, а то й своїм життям, рятуючи життя інших.

Переглядів: 99 | Додав: gimnaziumsvatovo | Дата: 21.12.2017 | Коментарі (0)

З нагоди Дня самоврядування з метою підвищення іміджу шкільного самоврядування 19 грудня 2017 року учні НВК прийняли участь у Всеукраїнському уроці місцевого самоврядування, у форматі відео уроку.

Переглядів: 98 | Додав: gimnaziumsvatovo | Дата: 21.12.2017 | Коментарі (0)