Головна » 2017 » Грудень » 21 » День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС

14 грудня  в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС».

Тому учні 4-Б, 3-Б та 2-Б класів разом із класоводами Чабан Т.С., Скорженко Л.М. та Северіною Н.М. біля пам’ятного знаку, присвяченому подвигу чорнобильців, згадали ліквідаторів аварії на ЧАЄС.

Цей день став особливим для ліквідаторів, бо у ті страшні часи ніхто із самовідданих героїв не мав потрібного досвіду для ліквідації наслідків катастрофи. Всьому прийшлося навчитися на місці, одночасно жертвуючи здоров’ям, а то й своїм життям, рятуючи життя інших.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЄС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля з

Діти поклали квіти і лампадки до пам’ятного   знаку та вшанували пам'ять хвилиною мовчання.

14.12.2017 року  в 9-Б класі пройшла виховна бесіда «Біль Чорнобиля», на якій діти розширили знання про Чорнобильську трагедію, поговорили про потенційну небезпеку радіації. Єрошенков Дмитро підготував доповідь про  застосування у повсякденному житті елементарних родіаційно-гігієнічних навичок.

Переглядів: 14 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0