Призери ІІ туру

Всеукраїнських учнівських  олімпіад із базових дисциплін

КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія»  (2016-2017 н. р.)

 

№ з/п

Прізвище, імя учня

Клас

Предмет

Учитель

Місце

1

Колеснікова Олена

10

Анг. мова

Розумний Д.А.

І

2.

Риженкова Дар`я

Укр. мова

Деркач О.А.

І

3.

Почтарьова Юлія

Укр.мова

Стешенко Н.М.

І

Всього 3 місць

 

1

Воробйов Дмитро

11

Економіка

Стадніков О.П.

ІІ

2

Ситнік Аліна

8 А

Трудове навч.

Фень Н.М.

ІІ

3

Фінько Дар`я

11

Інформатика

Марченко Є.В.

ІІ

4

Щербак Сергій

Економіка

Стадніков О.П.

ІІ

5

Рибалко Ліза

Трудове навч.

Канівець І.О.

ІІ

6

Крайнюк Дмитро

11

Географія

Стадніков О.П.

ІІ

7

Гальцева Поліна

Хімія

Остренко О.М.

ІІ

8

Девдюк Єлизавета

10

Історія

Канівець І.О.

ІІ

9

Харченко Алла

10

Математика

Євтушенко С.В.

ІІ

10

Харченко Алла

10

Хімія

Остренко О.М.

ІІ

11

Девдюк Єлизавета

10

Астрономія

Барков В.М.

ІІ

Всього 11 місць

 

1

Воройов Дмитро

11

Правознавство

Канівець І.О.

ІІІ

2

Воробйов Дмитро

11

Математика

Бондарева Ю.О.

ІІІ

3

Колеснікова Олена

10

Рос. мова

Кадігроб О.К.

ІІІ

4

Мормуль Анастасія

10

Правознавство

Ігнатова А.І.

ІІІ

5

Касап Максим

Інформатика

Іщук А.О.

ІІІ

6

Бут Яна

Фізика

Чумак О.О.

ІІІ

7

Слободян Владислав

11

Інформ.Технолог

Марченко Є.В.

ІІІ

8

Крайнюк Дмитро

11

Рос. мова

Кадігроб О.К.

ІІІ

9

Харченко Алла

10

Екологія

Стадніков О.П.

ІІІ

10

Корпан Антон

Анг. мова

Малофєєва С.А.

ІІІ

11

Коростильова Аделіна

Анг. мова

Розумний Д.А.

ІІІ

12

Воробйов Дмитро

11

Анг. мова

Мацюк Н.В.

ІІІ

13

Ходова Крістіна

9

Правознавство

Канівець І.О.

ІІІ

14

Полякова Марина

Хімія

Остренко О.М.

ІІІ

15

Воробйов Дмитро

11

Укр.мова

Колеснікова А.В.

ІІІ

16

Люба Ганна

10

Інформатика

Марченко Є.В.

ІІІ

Всього 16 місць

 

Загальна к-ть призових місць  /результати олімпіад/ – 30

 

Призери ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та конкурсу імені Петра Яцика

1

Лобзіна Валерія

ім. Т.Шевченка

Колеснікова А.В.

І

2

Риженкова Дар’я

ім. П. Яцика

Деркач О.А.

І

3

Риженкова Дар’я

ім. Т.Шевченка

Деркач О.А.

І

4

Сергієнко Анастасія

ім. П. Яцика

Чабан Т.С.

ІІ

5

Почтарьова Юлія

ім. П. Яцика

Стешенко Н.М.

    ІІІ

6

Почтарьова Юлія

ім. Т.Шевченка

Стешенко Н.М.

    ІІІ

7

Ткаченко Вадим

ім. Т.Шевченка

Стешенко Н.Н.

ІІІ

8

Воробйов Дмитро

11

ім. П. Яцика

Колеснікова А.В.

ІІІ

Всього 8 місць

 

 

 

 

 

 

Загальна к-ть призових місць /олімпіади і  мовні конкурси/  – 37

 

 

 

Призери  ІІІ етапів олімпіад і ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та кункурсу ім. Петра Яцика

1

Лобзіна Валерія

 

Колеснікова А.В.

ІІІ

2.

Риженкова Дар`я

 

Деркач О.А.

І

3.

Риженкова Дар`я

 

Деркач О.А.

ІІІ