Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року. Відповідні дати визначені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки.

Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 22 травня проведенням тесту з математики.

24 травня відбудеться тестування з обов'язкового для всіх випускників шкіл тесту з української мови і літератури.

Зовнішнє оцінювання з іспанської, німецької і французької мов буде проведено в один тестовий день - 29 травня. ЗНО з англійської відбудеться 1 червня.

Тест з біології абітурієнти складатимуть 4 червня, з історії України - 6 червня, географії - 8 червня, фізики - 11 червня.

Завершуватиме програму основної сесії ЗНО тест з хімії, що буде проведений 13 червня.

Встановлення порогу «склав / не склав» та визначення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів відбудеться не пізніше 20 червня.

21 червня учасники тестування дізнаються про офіційні результати, отримані за складання тестів, на своїх офіційних сторінках. Цього ж дня навчальним закладам будуть надіслані відомості з результатами державної підсумкової атестації їх випускників.

Додаткова сесія ЗНО буде проведена з 2 до 11 липня за окремим графіком.

У 2018 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Результати зовнішнього оцінювання з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти. До переліку предметів, що будуть зараховані як результати ДПА включено тести ЗНО з української мови і літератури (частина тесту з української мови), математики або історії України (частина тесту періоду ХХ - початку ХХІ століття), а також одного з навчальних предметів за вибором випускника: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мови.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які мають бажання зарахувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Також результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) будуть зараховані як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів професійно-технічних та вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.


Календар проведення ЗНО 2018

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році визначається Наказом МОН України від 19 вересня 2017 року №1287 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

Календар ЗНО-2018

Подання реєстраційних документів для участі в ЗНО

06 лютого - 19 березня 2018

Внесення змін до реєстраційних даних

06 лютого – 02 квітня 2018

Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО запрошень – перепусток для участі в ЗНО

до 30 квітня 2018

Предмет

Основна сесія

Додаткова сесія *

Математика

22 травня 2018

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року.

Українська мова і література

24 травня 2018

Іспанська, німецька, французька мови

29 травня 2018

Англійська мова

01 червня 2018

Біологія

04 червня 2018

Оголошення
результатів

з математики, української мови і літератури, іноземних мов, біології
до 15 червня 2018.

Історія України

06 червня 2018

Географія

08 червня 2018

Фізика

11 червня 2018

Хімія

13 червня 2018

Оголошення
результатів

з історії України, географії, фізики, хімії
до 21 червня 2018.

* У додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання беруть участь особи, які:

 • у рік проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчаються за кордоном та не можуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з окремих навчальних предметів та надають під час реєстрації відповідну заяву та підтверджуючі документи;
 • за релігійними переконаннями не можуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з окремих навчальних предметів, що проводиться в певні дні та надають під час реєстрації відповідну заяву та підтверджуючі документи;
 • є учасниками антитерористичної операції, особами з неконтрольованих територій та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, що не змогли зареєструватися в основний період реєстрації з 6 лютого до 19 березня 2018 року та надали документи у період з 3 до 21 травня 2018 року;
 • не змогли пройти зовнішнє незалежне оцінювання під час основної сесії у зв’язку з участю в міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), що підтверджується відповідними документами;
 • не змогли взяти участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання через причини, які не залежали від дій та волі особи, що проходить зовнішнє незалежне оцінювання, та на які вона не може вплинути;
 • брали участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, але стосовно них допущено порушення процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій регіональних центрів оцінювання якості освіти;
 • брали участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, але не змогли виконати сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
 • за рішенням судів перебувають в установах пенітенціарної системи (реєструються у період з 3 до 21 травня 2018 року).

Готуємось до ЗНО

 

Шановні випускники загальноосвітніх закладів та всі учасники ЗНО 2018!
Ви вже почали готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
Радимо перевірити, чи звернули Ви увагу на такі важливі моменти:

 

 • Календарний план проведення
 • Міністерством освіти і науки визначено предмети державної підсумкової атестації (ДПА) 2018 року, які будуть проходити у формі ЗНО

                Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.
  Вперше в 2018 році обов’язкове зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

              Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, як і торік, результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:
  – українську мову і літературу;
  – математику або історію України (на вибір учасника);
  – ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

  Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».
  У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

  Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

   
 • Вже час визначитися з напрямками підготовки та спеціальністю, яку Ви вирішили обрати для своєї майбутньої професії. Скористайтеся інформацією з інформаційної системи "Конкурс" . Окремо ми підготували для Вас вибірку сайтів вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей.
 • Уважно ознайомтеся з переліком конкурсних предметів, із яких Вам потрібно мати сертифікат ЗНО . Для цього зверніться до приймальної комісії обраного Вами для вступу ВНЗ І-ІV рівнів акредитації. Це допоможе Вам правильно обрати предмети при реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року та заздалегідь визначитися з профільним предметом для вступу.
 • Зареєструйтеся у січні 2018 року на нашому сайті на пробне зовнішнє незалежне оцінювання і ознайомтеся на практиці з процедурою проведення ЗНО та форматом сертифікаційних робіт ЗНО 2018.
 • Докладно ознайомтеся з програмними вимогами та характеристиками сертифікаційних робіт із предметів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
 • Обов’язково скористайтеся безкоштовним тренувальним он-лайн тестування на сайті Львівського РЦОЯО http://93.178.252.244:8080/
 • Випробуйте свої знання на тестах минулих років - 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 р.р.


Слідкуйте за новинами нашого сайту та оновленнями сторінок.

УСПІХУ ДОСЯГАЄ ТОЙ, ХТО ВОЛОДІЄ ПОВНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ, ГОТУЄТЬСЯ ТА ТРЕНУЄТЬСЯ!


ПЛАН ЗАХОДІВ

КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ступеня - гімназія» з підготовки до ЗНО – 2018

Захід

Терміни виконання

Планування роботи з підготовки до ЗНО - 2018

до 15.10.2017

Анкетування учнів 11-го класу

до 30.12.2017

Анкетування батьків учнів 11-го класу

до 30.12.2017

Батьківські збори з підготовки до ЗНО -2018

до 30.12.2017

Застосування тестових завдань на уроках вчителів - предметників

постійно

Розробка планів самоосвітньої діяльності вчителів щодо підготовки учнів до ЗНО-2018

до 15.10.2017

Складання графіка консультацій по підготовці до ЗНО - 2018

до 01.10.2017

Нарада при ЗНВР (порівняльний аналіз навчальних програм та програм ЗНО - 2018)

до 19.10.2017

Поновлення методичної папки

"ЗНО- 2018"

до 09.10.2017

Проведення консультацій з підготовки до ЗНО - 2018

до 01.05.2018

Оперативне розташування новин, рекомендацій на сайті НВК

постійно

Оформлення та поновлення матеріалів стендів у навчальних кабінетах

до 15.10.2017

Псиїхолого–педагогічні консультації для учнів та батьків стосовно підготовки до ЗНО -2018

постійно

Оформлення стенду "Підготовка до ЗНО-2018"

до 09.01.2018

Діагностичні заходи з підготовки до професійного визначення учнів, підготовки до ЗНО - 2018

до 01.02.2018

Соціально-психологічний тренінг для учнів 11-го класу

ІІ семестр

 

Радимо ресурси, які допоможуть вам у підготовці до ЗНО-2018!

Програмні вимоги - http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/5090-

Тренувальне он-лайн тестування на сайті Львівського РЦОЯО (переваги- тренування за темами) - http://93.178.25244:8080/

Тести ЗНО минулих років онлайн- http://zno.osvita.ua/

Бібліотека матеріалів для підготовки до ЗНО - http://www.sensus.org.ua/biblioteka-materialov-dlya-podgotovki-k-zno/

Безкоштовний посібник для підготовки до власного висловлювання – http://osvita.ua/test/training/ukr-mova/51233/

Інтерактивна біографія Тараса Шевченка - http://shevchenko.ukrlib.com.ua/?lang=ua#dytynstvo

Міні-тест до ЗНО. «Неймовірна двадцятка «Завдання з української мови та літератури»» - http://natalianemirovska.blogspot.com/2016/05/blog-post_1.html

Фільми on-line з української літератури відповідно до програми ЗНО - http://all4zno.net/filmi-online-z-ukrainskoi-literaturi-zno.html

7 корисних тренажерів для підготовки до ЗНО з української мови та літератури - http://znoclub.com/pidgotovka-do-zno/952-7-trenazheriv-z-ukrajinskoji-movi-ta-literaturi.html

Електронна бібліотека з української літератури - https://vintest.org.ua/library.aspx

Пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкові для розпізнавання абітурієнтами - http://kievtest.org.ua/wp-content/uploads/2016/09/history_dod_2.pdf

Тренінг on-line . Дати і події з історії України - http://www.lvtest.org.ua/zno-2017/72-pidhotovka-do-zno-2017/731-treninh-on-line-daty-i-podii-z-istorii-ukrainy

Безкоштовні курси підготовки до ЗНО з фізики - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjDQnoApb_4Qwy-qM6Apv-lvT_5xjgKmpy12qOZeL30btb1Q/viewform?c=0&w=1


Як і кому результати ЗНО у 2018 році зарахують як ДПА