Яка ж багата рідна мова!

Який чарівний світ у ній!

Вона барвиста і чудова,

І нищити її не смій!

Такими ліричними рядочками розпочалася святкова лінійка у КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст.-гімназія», яку підготували і провели учні 7-Б класу разом зі своїм класним керівником Марченко Є.В. Діти розповіли, що Міжнародний день рідної мови – свято відносно молоде, бо до календарів усього світу воно увійшло тільки у 1999 році. Україна ж відзначає його з 21 лютого 2002 року, хоча наша мова сягає своїм корінням у глибоке минуле: ще у ХV-ХVІІ ст. судове й державне листування велося українською. Нашу рідну мову можна почути в Канаді та Великобританії, Мексиці та Німеччині, Аргентині та Венесуелі, Парагваї та Греції – загалом близько в сорока країнах світу. Кожен народ гордий з того, що він має свою державу, свою мову, волю і гарне життя у своїй країні. Без мови ми – ніхто, а маючи свою мову, ми  –  нація, горда і незалежна.

Переглядів: 120 | Додав: gigadmin | Дата: 23.02.2016 | Коментарі (0)