Головна » 2017 » Травень » 31 » Витяг із протоколу засідання педагогічної ради№5 від 25.05.2017 року
09:29
Витяг із протоколу засідання педагогічної ради№5 від 25.05.2017 року

Витяг із протоколу засідання педагогічної ради№5

від 25.05.2017 року

 

Порядок денний.

  1. Про переведення учнів 1-3 класів.
  2. Про переведення учнів 5-8, 10 класів.

 

З ДРУГОГО ПИТАННЯ ВИРІШИЛИ: Перевести до наступних класів таких учнів:

 

 до 6-А класу:

  1. Блошицю Давида Михайловича
  2. Бондарєва Костянтина Геннадійовича
  3. Гончарова Германа Геннадійовича
  4. Дьяконова Микиту Максимовича
  5. Кожина Кирила Максимовича
  6. Лойко Альбіну Олегівну
  7. Малик Єлизавету Дмитрівну
  8. Матвієвську Христину Дмитрівну
  9. Остренка Івана Дмитровича
  10. Панцер Дарину Миколаївну
  11. Саяпіна Івана Ігоровича
  12. Сімоньяна Володимира Анатолійовича
  13. Стеценка Станіслава Сергійовича
  14. Лавриненко Дарину  Олександрівну
  15. Скрипника Владислава  Сергійовича

до 6-Б класу:

  1. Божко Владиславу Володимирівну
  2. Брайловського  Дмитра Андрійовича
  3. Воропаєва Максима Олександровича
  4. Григораша Богдана Анатолійовича
  5. Ільїну Таїсію Михайлівну
  6. Ковальова Євгенія  Юрійовича
  7. Короткорукову Аліну Геннадіївну
  8. Латашевича Івана Анатолійовича
  9. Лемешко Анастасію Віталіївну
  10. Лобзіну Валерію Ярославівну
  11. Неминущого Владислава Олександровича
  12. Рєзнікову Каріну Андріївну
  13. Руденка Максима Олексійовича
  14. Сафонова Андрія Юрійовича
  15. Синенка Олександра Андрійовича
  16. Фурманюк Софію Віталіївну
  17. Черепанова Руслана Сергійовича
  18. Штефан Софію Денисівну

до 7-А класу:

  1. Варюхно Елеонору Олександрівну
  2. Візір Єлизавету Юріївну
  3. Габріеляна Еміля Афладдіновича
  4. Гирю Станіслава Олеговича
  5. Костюченка Владислава Юрійовича
  6. Ляшик Марію Валеріївну
  7. Мумрій Софію Олександрівну
  8. П’ятіну Олександру  Сергіївну
  9. Писареву Ганну Олександрівну
  10. Тарануху Нікіту Андрійовича
  11. Ткаченко Вадима Валерійовича
  12. Ткаченко Софію Олександрівну
  13.  Ткачову Єлизавету Геннадіївну
  14.  Федотову Єлизавету Сергіївну
  15. Чаплай Злату Олексіївну
  16. Чернишову Марину Сергіївну
  17. Чупіну Анну Олександрівну
  18.  Щелкунову Софію Андріївну

     до 7-Б класу

  1. Бережну Вікторію Сергіївну
  2. Гирю Бориса Ігоровича
  3. Довбнич Валерію  Юріївну
  4. Заярну Ксенію Олегівну
  5. Єрмолу Максима Олександровича
  6. Комишан Христину Олексіївну
  7. Муравку Микиту Сергійовича
  8. Несміянова Івана Миколайовича
  9. Остапенко Наталію Дмитрівну
  10. Остренко Ніну Дмитрівну
  11. Петровську Вікторію Олександрівну
  12. Пенькову Софію Анатоліївну
  13. Поліщук Марину Володимирівну

14. Пурко Катерину Іллівну

15. Садиков уДіану Дмитрівну

16. Самарського Даніїла Руслановича

17. Ситніка Станіслава Костянтиновича

18. Сурмак Анну Андріївна

19. Фоменко Анастасію Михайлівну

20.Швеця Олексія Сергійовича

до 8-А класу:

1. Білоцерківську Марію Андріївну

2. Бобошко  Владиславу Ігорівну

3. Гальцеву Поліну Віталіївну

4. Глобу Марію Павлівну

5. Заїку Романа Костянтиновича

6. Кулешова Андрія Андрійовича

7. Матевосян Марину Ашотівну

8. Пономарьову Єлизавету Владиславівну

9. Русанову Анну Олександрівну

10. Стахнів Едуарда Едуардовича

11.  Чорну Аміну Сергіївну

12. Ющенко Ангеліну Романівну

до  8-Б класу:

  1. Бавику Едуарда Олексійовича
  2. Батенкова Максима Олександровича
  3. Борбот Катерину Володимирівну
  4. Голован Карину Василівну
  5. Іващук Ірину Вікторівну
  6. Кагалу Дмитра Романовича
  7. Крайнюк Дарю Олексіївну
  8.  Неминущого Богдана Олександровича
  9.  Падалку Євгена Володимировича
  10.  Петренко Владу Володимирівну
  11. Риженкову Дарю Юріївну
  12. СалатаєваРустама Кюрієвича
  13. Смалька Ярослава Віталійовича
  14.  Федосєєва Максима Сергійовича
  15. ЧереповськуАльону Володимирівну
  16. Шатравку Олену Вололимирівну
  17. Яковенка Олега Романовича

до 9 – А класу

  1. Борзила Дмитра Івановича
  2. Бут Яну Олександрівну
  3. Іваніна Олексія Володимировича
  4. Касапа Максима Георгійовича
  5. Кисельову Анастасію Володимирівну
  6. Коростильову Аделіну Юріївну
  7. Кошиля Данила Андрійовича
  8. Лагошу Аліну Василівну
  9. Лук’яненка Андрія Андрійовича
  10. Матлякова Ярослава Дмитровича
  11. Мешкову Ангеліну Олексіївну
  12. Полякову  Марину  Валеріївну
  13. Почтарьову Юлію Сергіївну
  14. Просіна Кирила Володимировича
  15. Рошку Андрія Івановича
  16. Ситнік Аліну Костянтинівну
  17. Соколко Кирила Володимировича
  18. Третяк Єлизавету Олександрівну
  19. Шунькіну Діану Володимирівну

до  9 – Б класу

  1. Бондарєва Андрія Васильовича
  2. Бормотову Віру Володимирівну
  3. Єрошенкова Дмитра Сергійовича
  4. Ізюмську Олександру Вікторівну
  5. Климаш Анастасію Олександрівну
  6. Клименко Олександру Сергіївну
  7. Королька Богдана Олеговича
  8. Костогризова Едуарда Сергійовича
  9. Кравченка Владислава Олексійовича
  10. Лелюк Юлію Олексіївну
  11. Лукіну Альбіну Олегівну
  12. Поліжая Ростислава Борисовича
  13. Рибальченко Анжелу Віталіївну
  14. Самойлова Сергія Миколайовича
  15.  Сенченко Ольгу Володимирівну
  16. Соколову Катерину Євгенівну
  17.   Стельмах Аліну Дмитрівну
  18.   Толока Євгена Васильовича
  19. Удовику Олексія Сергійовича
  20. Усика Дмитра Олександровича

до 11 класу:

      1.  
  1. Андріясова Станіслава Романовича
  2. Безсмертного  Данилу Олександровича
  3. Девдюк Єлизавету Миколаївну
  4. Ковальчук Анастасію Юріївну
  5. Колеснікову Олену Олександрівну
  6. Коростильову Анастасію Олександрівну
  7. Кривцун Єлизавету Петрівну
  8. Куща  Олега  Володимировича
  9. Любу Ганну Геннадіївну
  10. Мормуль  Анастасію Володимирівну
  11. Навозенка Віктора  Вікторовича
  12. Пискун Валерію Віталіївну
  13. Подзєгун Катерину Олегівну
  14. Розумну Анастасію Дмитрівну
  15. Харченко Аллу Геннадіївну

 

Голова засідання педагогічної ради                                   С.В.Євтушенко

Секретар                                                                                 Н.М.Стешенко

Переглядів: 46 | Додав: gimnaziumsvatovo | Теги: Зверніть увагу! | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: