Гімназійні новини

• 19 квітня на базі Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 відбулися 41 обласні змагання юних інспекторів руху. У них взяли  участь 6 команд Луганської області: м. Сєверодонецька, м.Лисичанська, Кремінського, Станично-Луганського, Попаснянського районів. Честь Сватівського району захищали учні КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст.-гімназія», які взяли участь у таких конкурсах: «Агітаційно-пропагандистський виступ»; «Теоретичні знання Правил дорожнього руху»; «Медична допомога»; «Юний регулювальник»; «Велоестафета»; «Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху». Наша команда мала назву «Ритм» і складалася з 10 учасників: Кисельова Анастасія (8-А клас), Шунькіна Діана (8-А клас), Просін Кирило (8-А клас), Матляков Ярослав (8-А клас), Борзило Дмитро, Стахнів Едуард (7-А клас), Погосян Валерія (9-Б клас), Подзєгун Катерина (10 клас). Гімназисти продемонстрували свої знання та вміння на високому рівні, посіли почесне ІІ місце і тепер готуються до наступного етапу цих змагань. Бажаємо юним інспекторам дорожнього руху успіхів!!
  • У рамках відзначення Міжнародного дня птахів у Сватівському НВК було організовано та проведено еколого-просвітницькі заняття, тематичні уроки, вікторини, присвячені дню зустрічі птахів. Усі гімназисти взяли активну участь у відзначенні цього свята. Метою заходів було сприяти розвитку творчих здібностей, інтересу дітей до живої природи, виховувати відповідальність за доручену справу, ініціативність.  Птахи – наші найменші друзі і невід’ємна часточка природи, тож треба обов’язково їх захищати.
  • «Ніколи не зробимо шкоди ми пташці у нашім краю. Ми друзі і вірні, і щирі, бо ми бережем повсякчас пташок, що літають у вирій і тих, хто зимують у нас» –  під таким девізом учні 1-Б класу працювали над  проектом «1,2,3,4,5  – будемо птахам допомагать». Діти разом із батьками та класоводом Северіною Н.М. збирали цікавий матеріал про птахів, зробили  фотографії, знайшли загадки, ілюстрації та виготовили годівнички, спостерігали за пташками, які зимують у нашому  місті, та підгодовували їх. Альбом, який став результатом проекту, вийшов інформаційним, яскравим та позитивним. Ми переконані, що така спільна праця завжди об’єднує дітей і приносить неабияку користь колективу.

Прес-центр НВК

Переглядів: 118 | Додав: gimnaziumsvatovo | Дата: 12.05.2017 | Коментарі (0)

Звіт

КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст. - гімназія»