Cпортивне свято «У пошуках Олімпійського вогню» для учнів 1-б, 2-б, 3-б, 4-б класів

Свято розпочалося знайомством учнів з історією виникнення та проведення Олімпійських ігор. Для участі в естафетах учні були об’єднані у дві команди «Євродіти» та «Козаки», які гучно промовили свої назви і девізи.

Наступним кроком було те, що малі олімпійці наближалися до Олімпійського вогню, виконуючи спортивні завдання: «Передача м’яча», «Перегони на колісницях», «Стрибунці» та багато інших. А завершилося свято естафетою «Дружба  Олімпії».

З великим запалом  спостерігали за командами та підтримували їх вболівальники. Переможцем стала команда «Євродіти» і їй була надана честь запалити Олімпійський вогонь.

Переглядів: 164 | Додав: gigadmin | Теги: Спортивні змагання, Спортивні свята | Рейтинг: 0.0/0