Головна » 2017 » Лютий » 14 » А у нас в НВК
А у нас в НВК
  1. 31 січня 1943 року – визначна дата в історії Сватівщини. 74 роки тому наше місто Сватове було повністю звільнено від німецько-фашистських загарбників. З нагоди пам’ятної дати класоводи КЗ  «НВК Сватівська ЗОШ І ст.-гімназія» Северіна Н.М., Скорженко Л.М., Чабан Т.С., Солопова Л.В. разом з учнями 1-Б, 2-Б, 3-Б, 4-Б класів провели лінійку пам’яті. До річниці визволення нашого району по  класах було проведено виховні години «Визволення Сватівщини від німецько-фашистських загарбників. Пам’ятаємо», «Це не викреслити з пам’яті», бесіду «Герої нашої Сватівщини», тематичну виставку історичної літератури. Одинадцятикласники разом із заступником директора з виховної роботи Пархоменко А.Ю. підготували і провели тематичну лінійку до річниці визволення Сватівщини від німецько-фашистських загарбників.  До учнів 8-Б та 10 класів на урок пам’яті «Звільнення Сватівського району і міста Сватове від німецько-фашистських загарбників» завітали представник президії міської ветеранської організації Королько Л.М., Захарченко Н.І., які разом із дітьми згадали про важливі історичні події січня 43-го.
  2. 2 лютого у 6 класах НВК пройшла бесіда з елементами тренінгу на тему «Я у світі професій!». Практичний психолог Середа О.В. наголосила дітям про важливість обрання професії, яка б відповідала здібностям та можливостям особистості. Учні із задоволенням розповідали про свої уподобання та про ті професії, які їм подобаються найбільше. Діти залюбки грали в гру «Відгадай професію» та відповідали на запитання вікторини «Світ професій».
  3. Нещодавно представники Малої гімназійної ради НВК разом із педагогом-організатором Климаш Л.С. узяли участь у тренінгові, що проводився в рамках проекту «Відновлення врядування та примирення на територіях, що постраждали від кризи в Україні». Досвідчені тренери передавали дітям свої знання, розповідали  про корисні для суспільства справи, давали доцільні поради та дарували море позитивних емоцій.  Молодь мала унікальну можливість – долучитися до створення власного соціального проекту. Учасникам дуже сподобався цей захід,  юні сватівчани дізналися, що соціальний проект – це не щось важке і недосяжне, а дуже цікавий та простий спосіб зробити корисне власними силами. Якщо хочеш щось змінити – почни з себе, у нашому випадку – з нашого маленького містечка. На думку учасників тренінгу, подібні заходи та проекти дають змогу молоді відчути себе важливими, потрібними громаді та державі.

Прес-центр НВК

Переглядів: 27 | Додав: gimnaziumsvatovo | Теги: Прес-центр НВК | Рейтинг: 0.0/0