Переглядів: 79 | Додав: gimnaziumsvatovo | Дата: 19.06.2017 | Коментарі (0)

Подяка

Закінчення школи і вступна кампанія – це період хвилювання не тільки наших дітей-випускників, а й нас, батьків. До питання вибору  інституту чи університету та професії  додається багато суто організаційних побутових питань: де знаходиться той чи інший пункт тестування, як своєчасно дістатися до нього. Тож коли цього року в нашому районі  було організовано підвіз дітей до пунктів  проведення ЗНО у  Сватове, Старобільську та Сєвєродонецьку, ми були дуже раді цьому. Від усіх батьків випускників 2017 року висловлюємо слова подяки Сватівській районній раді, Сватівській РДА і відділу освіти Сватівської РДА на чолі з О.П.Юхновець за надану підтримку і допомогу  при проходженні нашими дітьми ЗНО. Нехай у ваших родинах панують мир  та затишок і завжди на життєвому шляху трапляються добрі люди.

Батьки випускників КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст. - гімназія»   2017 року

Переглядів: 94 | Додав: gimnaziumsvatovo | Дата: 19.06.2017 | Коментарі (0)

16.06.2017 в англомовному дитячому пришкільному таборі “Dream Island” пройшло  під гаслом «Closing camp» («Закриття табору»).

Переглядів: 97 | Додав: gimnaziumsvatovo | Дата: 19.06.2017 | Коментарі (0)

15.06.2017 в англомовному дитячому пришкільному таборі “Dream Island” пройшло  під гаслом «Patriots Day » («День  патріотів»).

Переглядів: 101 | Додав: gimnaziumsvatovo | Дата: 19.06.2017 | Коментарі (0)