Понедельник, 06.05.2024, 05:16

Христос воскрес! – десь пролунало,

І на душі святково стало.

Ось кошики із рушниками

Несуть до церкви із пасками.

Святково свічки засвітились,

І всі частунки освятились.

Христос воскрес – лунають дзвони.

Хай зникнуть всякі перепони!

Переглядів: 485 | Додав: gigadmin | Дата: 08.05.2013 | Коментарі (0)

Найщиріші вітання з чудовим весняним святом праці – Днем Першого Травня!

Від щирого серця вітаємо зі святом 1 Травня!

Зичимо щастя, здоров’я, весняного тепла! Натхнення, творчої праці! Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!

Переглядів: 543 | Додав: gigadmin | Дата: 08.05.2013 | Коментарі (0)

Учні НВК беруть активну участь у Всеукраїнський акції "За чисте довкілля"

Переглядів: 513 | Додав: gigadmin | Дата: 18.04.2013 | Коментарі (0)

Дібров Ілля

Учень 7 класу НВК Сватівська ЗОШ Іст. – гімназія.

Завжди непосидючий, веселий, іноді занадто швидкий у рухах, Ілля вміє привернути увагу оточуючих. Дотепний жарт, розумна своєчасна відповідь, кмітливість і спостережливість допомагають хлопцеві отримувати знання, жити повноцінним життям у шкільному колективі. Ілля – натура творча, музичну освіту хлопець отримує в школі мистецтв на відділенні інструментальної музики. Він з задоволенням  приймає участь і перемагає у різноманітних  конкурсах учнівської молоді: «Діти – майбутнє України», Уманському фестивалі юних поетів та виконавців художнього слова (Гран-прі). В поточному році Ілля став дипломантом Міжнародної олімпіади «Мій світ – мистецтво» (ІV місце).

Переглядів: 868 | Додав: gigadmin | Дата: 18.04.2013 | Коментарі (0)

Учениця 11-А класу Устименко Аліна є членом секції «Українська література» Сватівської районної філії МАН. Цього року вона стала учасницею Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Разом із науковим керівником Стешенко Наталією Миколаївною вона підготувала, захистила дослідницьку роботу на тему «Коли ми поруч зі СНІДом»  і посіла почесне ІІ місце. Ми від усієї душі вітаємо Аліну і бажаємо подальших успіхів!

Переглядів: 502 | Додав: gigadmin | Дата: 25.03.2013 | Коментарі (0)

В НВК  завершилася декада філології. Урочисті тематичні лінійки, конкурси віршів, малюнків, творів до річниці утворення Луганської області, День народознавства в НВК, екскурсії до  шкільного музею Шевченка, конкурс кросвордів і шарад, випуск тематичних стіннівок, «Мовознавчий турнір», інсценізації уривків  творів української літератури, випуск газети «Гімназист», урок-вікторина  «Фольклорна веселка», робота шкільного відеосалону, тематичні виставки художньої літератури, участь в обласному конкурсі молодих літераторів Луганщини та регіональному конкурсі «Солов’їні далі» не залишили байдужими жодного гімназиста. Діти залюбки брали активну участь у всіх запропонованих заходах. Переможці та активні учасники нагороджені дипломами.

Переглядів: 479 | Додав: gigadmin | Дата: 25.03.2013 | Коментарі (0)

Шановна

Світлано Вікторівно!

Щиро і сердечно вітаємо Вас і всіх Ваших колег-жінок  із весняним святом – 8 Березня. Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаємо Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

Чоловічий колектив НВК.

Переглядів: 483 | Додав: gigadmin | Дата: 06.03.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 72 73 74 75 76 ... 80 81 »
«  Май 2024  »