Пятница, 26.04.2024, 20:34

Змінимо країну разом

#Змінимо_країну_разом#
Сьогодні до КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст. -гімназія» завітали гості – представники мас-медіа із Старосамбірщини. Юних журналістів привітали ЗДНВР НВК Василевська О.В., зразковий хореографічний колектив «Соняшник», педагоги та учні НВК. Гімназисти запросили гостей до «Шевченківської світлиці» та Музею бойової слави. Юні екскурсоводи Кайнара Владислав і Шатравка Олександра розповіли львів’янам про створення світлиці, її роль у навчально-виховному процесі НВК. Брайловський Дмитро виконав «Думи мої» Великого Кобзаря під власний супровід на гітарі, а Мирна Поліна продекламувала поезію «Портрет Шевченка». Далі гостей запросили на засідання круглого столу «Юні журналісти: від Сходу до Заходу». Стешенко Н.М., вчитель НВК, познайомила присутніх із роботою гуртка «Дивосвіт рідного слова», розповіла про підготовку та участь команди гімназистів «Всевидяче око» в обласному турнірі юних журналістів, про випуск шкільної газети «Гімназист». Корпан Антон і Буланов Нікіта, учасники команди, поділилися враженнями від участі в турнірі. Директор ТОВ «МЕДІА «Новини Сватівщини» Ю.В.Огданська поспілкувалася з юними журналістами, відповіла на їхні запитання, а потім було невимушене тепле емоційне спілкування, обмін досвідом, порадами. Діти переглянули світлини з обласного турніру та відеопрезентацію команди, відеофрагменти, привезені гостями, і хоча на старосамбірців вже чекали в районній бібліотеці, діти довго не могли попрощатися, бо після спільної фотосесії мали безліч спільних тем для спілкування. Гімназисти на згадку про зустріч подарували гостям черговий номер шкільної газети і солодкі сувеніри. Початок зроблено, знайомство шкільних медійників відбулося, тож чекаємо на подальшу співпрацю!

Переглядів: 319 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0
«  Январь 2019  »