Головна » 2018 » Березень » 22 » Тиждень початкової освіти (1-б)
13:50
Тиждень початкової освіти (1-б)

       21 березня  у 1-Б класі був проведений урок на тему : « Опрацювання тексту «Хороші звичаї». Складання усної розповіді про звичаї рідного краю».

   Цей день розпочався з ранкової зустрічі. Вчитель та учні привітали один одного, розповіли про свій настрій, об’єдналися в дружнє коло. Тема уроку дуже зацікавила дітей, бо у кожного народу є свої звичаї, які створювалися століттями і освячені віками, які він свято оберігає і шанує.

На уроці діти активно працювали індивідуально, в парах, в групах. Особливо сподобався учням відеоролик про традиції та звичаї українського народу. З великим бажанням діти складали свої розповіді про звичаї рідного краю, своєї родини.

В кінці уроку учні інсценували зустріч дорогих гостей з хлібом-сіллю. Це ще одна із традицій українського народу. 22 березня – день весняного рівнодення. В Україні здавна вважалося, що з цього дня має розпочатися справжня весна, тому матері випікали з тіста по сорок «жайворонків» чи «голубів» і віддавали дітям, щоб вони, ходячи вулицями, закликали птахів із вирію. Тож і першокласники підтримали цю традицію. Тримаючи в руках «пташок», вони голосно та радісно заспівали:

Благослови, мати,
Весну закликати,
Весну закликати,
Зиму проводжати!
.

Переглядів: 19 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: