Четверг, 28.03.2024, 15:38

Тиждень математики та фізики
17 березня  у 6-А відбулося змагання «Хрестики - нулики». На початку заходу учні об`єдналися у дві групи по 5 чоловік, шляхом жеребкування визначилися команда «Хрестики» та команда «Нулики». Правила гри відомі всім: команди повинні на гральному полі поставити свої хрестики або нулики так, щоб можна було якнайшвидше їх закреслити, або залишити їх найбільшу кількість. Гральне поле  було розділене на сектори з завданнями: Третій зайвий, Метелик, Магічне коло, Піраміда, Заборонене число, Авторалі, Ланцюжок обчислень, Бліц турнір, Чарівне колесо. Команди  по черзі відкривали сектори. Гравці були зосередженими та зібраними, жодна команда не хотіла віддавати перемогу, але удача була на боці команди «Нулики». Вони  вже через чотири хода зуміли закреслити  свою вертикаль. Можна б було завершити  гру, але команди вирішили продовжувати розв`язувати цікаві завдання і команда «Хрестики» довела, що програш був просто випадком і їх застали «зненацька на полі бою», вони зібралися й показали своїм суперникам,що наступного разу здобудуть перемогу. Побажаємо їм удачі!

У 9-А класі відбулися змагання з фізики «Щасливий випадок». До них вели підготовку заздалегідь. Були обрані капітани (Левченко Дмитро та Коломієць Богдан). Кожна команда підготувала назву, емблему, девіз та домашнє завдання (три запитання про вчених або  ними зроблені відкриття). Кожна команда зробила все, щоб суперник не зміг відповісти на ці питання, тому все вирішили питання в Геймах: Розминка (кожна команда отримала 15 запитань, деякі мали гумористичний зміст), Ти мені я тобі, Обери категорію, конкурс капітанів, який не залишив байдужим жодного учасника. Кожен учасник змагання  ще раз усвідомив тісний зв`язок Фізики з різними галузями наук, побутом, технікою. Всі гравці були активними, команди згуртованими та толерантними. Я вважаю, що переможцями стали всі, хоча за кількістю балів виграла команда Левченка Дмитра ( його перемога в конкурсі капітанів дала команді 2 виграшних бала). Журі, що складалося з учнів 11-Б класу, було у захваті від запальної боротьби та вміння учасників змагання користуватися набутими знаннями з фізики в нестандартних ситуаціях.

Переглядів: 424 | Додав: gigadmin | Теги: предметні естафети | Рейтинг: 0.0/0
«  Март 2014  »