Суббота, 27.04.2024, 08:11
Вітаю Вас Гість | RSS

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СВАТІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 7"

пл. 50-річчя Перемоги,35, м.Сватове, 92600, телефон (06471) 3-39-03, E-mail: gimnazium.svatovo@ukr.net, Код ЄДРПОУ 37645011
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

12:44
Олімпійський тиждень у НВК

Протягом тижня учні під час спортивних змагань виявляли спритність, влучність, швидкість, згуртованість.

Учні 2-4, 5-7 та 8-11 класах виборювали олімпійські нагороди в «Іграх патріотів». Серед найстарших гімназистів переможцями стали команда  11 б класу «Містер мускул» – І місце, ІІ місце поділили команди «Адреналін» - 11 а класу та команда «Олімпійці» - 8 б класу, ІІІ місце посіли команди «Нове покоління» 9 класу та «Убойна сила» - 8 а класу. У середній віковій категорії І місце посіли команди  5 а класу «Група здоров’я» та  7 а класу «Дружба», ІІ місце поділили  команди 6 а «Юні олімпійці» та 6 б класу «Тарапуньки», ІІІ місце поділили команди 5 б класу «Мрія» та «Чемпіони» 7 б класу.

Серед учнів початкових класів перемогу здобули команди «Спарта» - 2 б клас, «Покемони» - 3 б клас, «Козачата» - 4 а клас, «Вперед» - 3 А класу. Друге місце поділили команди «Веселі чоловічки» - 4 б класу та «Бемс» - 2 а класу.

Завершився тиждень Малими Олімпійськими іграми. Найкращі результати виявили у гирьовому спорті – Вербецький Кирило – учень 11 б класу, віджимання від лави – Стешенко Аліна – 41 раз, у перетягуванні канату перемогли учні 11 а класу. Переправу та полосу перешкод  швидше всіх подолали учні 6 а класу,  у змаганнях на влучність перемогу розділили учні 5 б та 7 б класів.  Найспритнішими виявилися учні 8 б класу, а найсильнішими стали учні 8 а класу. У фіналі змагань учні створили живу картинку у формі олімпійських кілець.

Всі  діти отримали заряд енергії, позитивні емоції та гарний настрій.

Переглядів: 407 | Додав: gigadmin | Теги: тематичний тиждень | Рейтинг: 0.0/0