Головна » 2018 » Жовтень » 14 » «Козацькі розваги»
14:55
«Козацькі розваги»

Любов до свого народу, до своєї землі починається із знання народних традицій, обрядів, звичаїв, зі знання багатющої історії українського народу. Наша рідна Україна – славна і чудова земля із широкими чистими річками, мережаними нивами. Оскільки в героїчному найбільше виявляється національний характер народу, його душевна краса, його талант, то такі сторінки історії особливо хвилюють і наповнюють нас гордістю. У минулому українського народу було таке неповторне й легендарне явище, як Запорізька Січ. Це про неї Гоголь писав: «Ось вона Січ! Ось те гніздо звідки вилітають горді й дужі орли. Ось звідки розвивається воля й козацтво на всю Україну». 
З метою вивчення народних традицій козацтва, збереження цінностей та виховання любові до Батьківщини 10 жовтня для учнів 2-Б, 2-В, 3-Б, 4-Б класів вчителем Северіною Н.М. був проведений захід «Козацькі розваги» , присвячений Дню Захисника України та Дню козацтва, який розпочався козацьким маршем. 
Першою частиною свята була розповідь вчителя про історію виникнення свята, а у другій частині учні взяли участь у конкурсах та змаганнях: «Привітання куренів», ««Розпали багаття, «Смачний куліш», «Визволи побратима з полону» та «Козацька вікторина». Кульмінацією заходу стала «Естафета сильних». Маленькі козачата довели, що можуть бути швидкими та спритними, як справжні козаки. Наприкінці заходу всіх учнів об’єднала пісня «Ми-козаки» (сл. та муз. М. Назарець).

Переглядів: 38 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: