1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – одне из найбільш «дитячих» свят у світі. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й ...
З 17 по 19 травня рій «Патріот» КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст.- гімназія» взяв участь у районному етапі ІV Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)...
7 травня 2019 року учні 7-х класів КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст.- гімназія» стали учасниками автопробігу «Пам’ятні місця Сватівщини».
У таких заходах важлива присутність дітей, адже повага до подвигу предків повинна передаватися від старшого покоління до молодшого, щоб навіки закарбувати у пам’яті мужність нашого народу.
Освітній проект «Відкривай Україну» чотири роки демонструє всій країні, що молодь є рушійною силою змін, може і хоче змінити на краще нашу країну.
У КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст. - гімназія» ми знайшли ініціативних та сміливих школярів: Буланова Нікіту та Погосян Валерію (11 клас), Єрошенкова Дмитра та Лелюк Юлію (10 клас), Смалька Ярослава та Риженкову Дар’ю (9 клас), Гирю Бориса та Єрмолу Максима (8 клас), Штефан Софію та Стеценка Станіслава (7 клас). Учні об’єднались у команду «Info-голіки», капітаном якої обрали найактивнішого та найініціативнішого учня 11 класу Буланова Нікіту. Під час роботи над проектом поруч із командою завжди знаходиться ментор Бочарова Анастасія Володимирівна, вчитель інформатики НВК.
У рамках проведення тижня фінансової грамотності, з метою підведення підсумків вивчення теми «Формування та розвиток грошово-фінансової системи України» учні 7-Б класу КЗ «НВК Сватівська ЗОШ I ст.-гімназія»...
Журналістика, на думку старшокласників Сватівського НВК, - це спосіб пізнання світу, отримання великого багажу знань і розкриття своїх компетентних навичок, це можливість самовиразитися, а ще здатність знайти і правильно використовувати інформацію. 24 березня команда «Всевидяче око» у складі: Буланов Нікіта (11клас, капітан), Корпан Антон (11 клас), Матляков Ярослав (10 клас), Смалько Ярослав (9 клас), Риженкова Дар’я (9 клас), Шатравка Олександра (9 клас) - узяла участь в обласному турнірі юних журналістів (м.Рубіжне).
22 березня до Всесвітнього дня води для учнів 5-х та 6-х класів КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст. - гімназія» була проведена виховна година «Без води життя людини неможливе».
14 березня для учнів 5-Б класу НВК «Сватівська ЗОШ Iст.- гімназія» було проведено виховний захід, присвячений Дню українського добровольця за темою "Живе лише той, хто не живе лише для себе, хто для других виборює життя" .
За спалений Майдан, розстріляну свободу,
Скалічених людей й розбиті сотні доль.
Він вибрав шлях бійця на захисті народу
І небо прийняло із вигуком – Герой!!
Патріот – це людина, яка любить свою Батьківщину, а значить і мову, людей, готова завжди прийти на допомогу тим, кому вона потрібна. Знання мови і вміння нею користуватися – це шлях до всебічного розвитку людини. Це довели учні 8-А класу НВК разом із вчителем української мови та літератури Стешенко Н.М. під час філологічного турніру «Ігри патріотів». Команди «Соняшники» і «Патріоти» змагалися у п’яти конкурсах.
21 лютого вся світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. Учні КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст.-гімназія» зібралися на урочисту інтерактивну лінійку, яку підготували восьмикласники...
Кожна людина, незалежно від національності та країни проживання, має свою рідну мову, яка стає не лише важливим засобом спілкування між людьми, але й аспектом для пізнання оточуючого світу. ..
Мову цілком справедливо називають генетичним кодом нації. Саме в ній формуються, розвиваються, зберігаються та передаються наступним поколінням усі культурні надбання та досягнення власного народу.
Двадцятого лютого у 6- Б класі була проведена вікторина , присвячена Дню рідної мови «Цікаво про слово». Мета вікторини- повторити відомості з лексикології, фразеології, морфології, синтаксису, розвивати творчі здібності дітей, спостережливість та кмітливість, виховувати любов до рідної мови.
21 лютого — Міжнародний день рідної мови. І кому ж, як не нам, носіям однієї з найбільш милозвучних мов світу, про це пам’ятати? Українській мові присвячують вірші, а україномовні пісні порівнюють зі співом птахів. Щодо неї тривають запеклі суперечки і змагання, але навіть найсильніший ворог не може її знищити.