Головна » 2017 » Листопад » 12 » ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК
23:48
ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

ЗВІТ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

Здоров’я – це безцінний дар, який дала людині природа. Що таке здоров’я? Відсутність хвороби? Здоров’я – це більше, ніж відсутність хвороби. Це стан духу і тіла. І це нормальний стан організму. Всі діти знають, що здоров’я – основна складова успішного майбутнього. Здоров’я  закладається при народженні дитини та укріплюється протягом усього життя. Здоровий організм у тієї людини, яка веде здоровий спосіб життя.

Здоровий спосіб життя – це система поведінки людей, яка направлена на постійне фізичне вдосконалення, культуру харчування і взаємних стосунків, повноцінного сімейного життя, високу творчу активність, високоморальне відношення до навколишнього середовища.

У ХХІ столітті, як не мріяли фантасти, проблеми зі здоров'ям не зникли, а навіть, навпаки, збільшились. Бібліотека – не лікарня, вона не може вилікувати наркомана, заборонити куріння і вживання алкоголю, але не має права бути осторонь від цих глобальних проблем. За допомогою книг, періодичних видань та інших інформаційних матеріалів та ресурсів бібліотекарі допомагають своїм читачам вирішувати проблеми зі здоров'ям, викорінювати шкідливі звички, роз'яснювати переваги здорового способу життя. Згідно з наказом МОН України від 12.08.2014 р. №931, з 01 по 31 жовтня 2017 року бібліотека КЗ «НВК Сватівська ЗОШ I ст.- гімназія» взяла участь у Всеукраїнському місячнику бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека-за здоровий спосіб життя».

Метою заходів, що були проведені, було формування в учнів навичок здорового способу життя, толерантного спілкування; залучення дітей до читання; популяризації літератури про здоровий спосіб життя; формування у дітей культури здорового способу життя, почуття відповідальності за збереження свого здоров’я та здоров’я інших людей.

   

   

   

   

   

 

Переглядів: 69 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: