Пятница, 19.04.2024, 03:27

Звіт КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст. - гімназія» про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст. - гімназія»

про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

Виховна година «Твоя безпека у твоїх руках»

Конкурс стіннівок «Подбай про своє життя»

Тренування з евакуації під час надзвичайної ситуації

Безпечне розташування в умовах виникнення надзвичайної ситуації

Відкритий урок з залученням фахівців Головного управління ДСНС

Виховна година «Правила поводження при виявленні маловідомих предметів»

Вікторина «Правила безпеки життєдіяльності під час осінніх канікул.»

Виховна година « Відмінні особливості та властивості дикорослих грибів. Перша допомога при отруєнні»

Виховна година «Знаки дорожнього руху»

Екскурсія до Сватівського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС у Луганській області

Вікторина «Правила безпеки життєдіяльності»

Стан охорони праці, безпеки життєдіяльності санітарно-гігієнічних та протипожежних норм в НВК за минулий 2016-2017 н.р.

Упродовж навчального року виконувались Комплексні заходи з охорони праці, безпеки життєдіяльності та ТБ. Призначені відповідальні особи за організацію роботи з охорони праці, пожежної, електоро безпеки, та газового господарства. Своєчасно проводились інструктажі працівників та учнів НВК з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки. На початку навчального року, напередодні канікул та святкових днів проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності серед учнів, відпрацьована програма вступного інструктажу. Регулярно відбуваються цільові інструктажі з учнями перед екскурсіями, спортивними змаганнями, поїздками залізничним та автомобільним транспортом. У НВК в наявності необхідні журнали з реєстрації всіх видів інструктажів з питань охорони праці. Кожна класна кімната, кабінет має необхідну інструкцію з питань безпеки життєдіяльності. Належно оформлені необхідні журнали реєстрації інструктажів. Призначені відповідальні особи за експлуатацію навчальних кабінетів, які проводили інструктажі учнів з безпеки життєдіяльності під час навчально-виховного процесу, при проведенні лабораторних та практичних робіт.

Систематично контролювався санітарно-гігієнічний стан шкільних приміщень, у навчальних кабінетах дотримувався повітряний та світловий режим. Вологе прибирання класних приміщень проводилось щоденно з використанням миючих засобів, також проводились дезінфекційні роботи. Дотримувались санітарно-гігієнічні вимоги у шкільній їдальні.

Стан роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності під час навчально-виховного процесу в школі знаходиться під контролем адміністрації та учителів. За планом проводилось навчання та тренування особового складу працівників та учнів НВК евакуації при пожежі та в разі виникнення надзвичайних ситуацій. На кожному поверсі та в кабінетах підвищеного рівня безпеки, в наявності плани-схеми евакуації. Працівники та учні НВК ознайомлені з планом евакуації. Шкільна пожежотехнічна комісія проводила перевірку протипожежного обладнання та стану 2 рази на рік. НВК повністю укомплектована вогнегасниками, не повністю укомплектований пожежний щит.

З метою залучення працівників та учнів школи до створення здорових і безпечних умов навчання та відпочинку, запобігання травматизму, поліпшення стану безпеки життєдіяльності, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з даного питання в школі проводились Тижні з ОП. У класних журналах зроблені відповідні записи на сторінці «Бесіди з безпеки життєдіяльності» про проведену профілактичну роботу з безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки. Пройшов у НВК і День цивільного захисту. Виконані всі заплановані заходи з залученням працівників ДСНС,

газового господарства, медпрацівників. Практично відпрацьований план евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Значна робота проводиться з профілактики захворювань, епідемій, шкідливих звичок, особистої гігієни.

Упродовж навчального року проводилось обстеження навчальних кабінетів та обладнання в них, підсобних приміщень, території школи, спортивного обладнання, спортивного майданчика на відповідність нормам охорони праці, пожежної безпеки та санітарії, про що складені відповідні акти.

У відповідні терміни здійснювався адміністративно-громадський контроль 1-4 ступенів за станом охорони праці про що зроблені записи в журналі реєстрації перевірок, своєчасно проводились необхідні заходи щодо усунення виявлених недоліків.

Вивчаючи стан травматизму серед учнів, можна відмітити, що в навчальному закладі здійснюється належна робота щодо попередження нещасних випадків, створення безпечних умов навчання

Травматизм.

8 випадків невиробничого характеру серед працівників.

місце НВ - квартира, дорога, подвір’я.

Причини: особиста необережність,погодні умови.

Учні: порушення правил поведінки на перервах, подвір’ї школи, у класі.

Побажання у новому навчальному році якомога менше травм і НВ.

Наш колектив, конкретно кожен вчитель на уроках і поза ними є гарантом безпеки дитини під час навчального процесу.

Переглядів: 391 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0
«  Октябрь 2017  »