Головна » 2017 » Грудень » 8 » Всесвітній тиждень права
Всесвітній тиждень права

В КЗ "НВК Сваотівська ЗОШ І ст. - гімназія" пройшов тиждень правознавства.

Були проведені такі заходи:

04.12.17 учні 5-А класу разом з практичним психологом та соціальним педагогом випустили інформаційну стіннівку «Права людини».

05.12.17 у 5-Б класі була проведена вікторина «Правовий пазл», мета якої полягала у поглибленні правових знань та формуванні правової культури школярів.

06.12.17. психологічна служба НВК випустила буклет «Кожна дитини має право». Буклети було роздано класним керівникам.

07.12.17. з учнями 9-Б класу, психологічною службою НВК, була проведена бесіда «Правова культура особистості», яка спрямована на формування соціально компетентного, активного та відповідального громадянина й патріота України.

08.12.17. психологічною службою НВК була проведена бесіда з учнями 10 класу «Права людини». Під час бесіди учні обговорили взаємозв’язок прав людини та громадянина, формування людської гідності,  свободи особистості, міжособистісних стосунків у дусі толерантності, дружби та добра.

Переглядів: 15 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0