Головна » 2017 » Жовтень » 13 » «Вогонь – ворог, вогонь- друг»(5-а)
«Вогонь – ворог, вогонь- друг»(5-а)

8 жовтня у 5-а класі була проведена виховна година на тему «Вогонь – ворог, вогонь- друг». Метою виховної години було: поглибити знання учнів про причини виникнення пожежі, вчити цінувати людське життя та берегти своє здоров’я, навчити запобігати виникненню екстремальних ситуацій та вибирати правильний порядок дій щодо правил та способів безпеки; розвивати пам’ять, увагу учнів, виховувати навички обережного поводження з вогнем.

Класний керівник, Бочарова А.В., розповіла дітям легенду про огонь. Була проведена гра «Я - вчитель», під час якої діти розповіли як поводитись з сірниками, грубкою та газовою плитою й як поводитись у лісі. Також діти переглянули мультфільм «Аркадій Паровозов: обережно вогонь!» Під кінець виховної завітала Бондарева Л.В., інженер з охорони праці, і провела тренувальне заняття з евакуації під час пожежі у навчальному закладі.

Отже, на початку заняття було поставлено за мету з’ясувати, хто є вогонь – друг чи ворог. Діти зробили висновки: вогонь – друг, якщо відноситись до нього охайно та відповідально.

Переглядів: 23 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0