Головна » 2017 » Травень » 31 » Витяг із протоколу засідання педагогічної ради№5 від 25.05.2017 року
09:23
Витяг із протоколу засідання педагогічної ради№5 від 25.05.2017 року

Витяг із протоколу засідання педагогічної ради№5

від 25.05.2017 року

 

Порядок денний.

  1. Про переведення учнів 1-3 класів.
  2. Про переведення учнів 5-8, 10 класів.

 

З ПЕРШОГО ПИТАННЯ ВИРІШИЛИ: Перевести до наступних класів таких учнів:

до 2-А класу:

  1. Бузовського Макара Івановича
  2. Вєтрова Олександра Олександровича
  3. Коваленко Ангеліну Сергіївну
  4. Левенець Анну Русланівну
  5. ЛибуДар’ю Олексіївну
  6. Надолю Варвару Сергіївну
  7. Пантелеймонову Поліну Олександрівну
  8. Пастухову Єву Ігорівну
  9. Пінтія Марію Євгеніївну
  10. Пономарьова Юрія Юрійовича
  11. Ржевську Дарину Георгіївну
  12. Свергуна Миколу Віталійовича
  13. Титаренко Уляну Олексіївну

до 2-Б класу:

  1. Бондарєв а Михайла Станіславовича
  2. Заярного Олексія Олеговича
  3. Іванченка Дмитра Ігоровича
  4. Ірху Артема Максимовича
  5. Короткорукову Крістіну Геннадіївну
  6. Кравцова Максима Романовича
  7. Кулікова Даніїла Володимировича
  8. Лебедєву Аліну Дмитрівну
  9. Лейріх Дарину Володимирівну
  10. Муравку Олега Руслановича
  11. Нелюбу Анну Леонідівну
  12. Неминущу Дарину Олександрівну
  13. Непогодіна Дмитра Євгеновича
  14. Нефьодова Владислава Юрійовича
  15. Нефьодову Єлизавету Володимирівну
  16. Нижника Дмитра Валерійовича
  17. Пархоменка Владислава Віталійовича
  18. Пістрия Євгенія Ігоровича
  19. Подорожну Анастасію Юріївну
  20. Редькіну Ізольду Віталіївну
  21. Смоліну Вікторію Дмитрівну
  22. Соловйову Маргариту Михайлівну
  23. Трохимця Іллю Віталійовича
  24. Усик Анастасію Олександрівну
  25. Холодкова Святослава Олеговича
  26. Цикалова Тимура Євгеновича
  27. Цимбала Івана Володимировича
  28. Шевченка Богдана Олексійовича
  29. Рожко Ярослава Сергійовича
  30. Ткаченко Марію Євгенівну

до 3-А класу:

  1. Арустамову Яну Арсенівну
  2. Бердову Софію Григорівну
  3. Бондар Еліну Денисівну
  4. Великоцького Назара Андрійовича
  5. Гончаренко Аліну Сергіївну
  6. Ємець Софію Віталіївну
  7. Іванову Кіру Вікторівну
  8. Канівець Камілу Юріївну
  9. Козулю Анатолія Валерійовича
  10. Колесник Марію Сергіївну
  11. Купавцева Владислава Андрійовича
  12. Лук’яненко Олександра Андрійовича
  13. Махмудову Офелію Зазовну
  14. Мирну Поліну Максимівну
  15. Сухова Іллю Володимировича
  16. Пономарьова Івана Валерійовича
  17. Пономарьову Анастасію Романівну
  18. Рубана Дмитра Сергійовича
  19. Стешенко Анастасію Сергіївну
  20. Суровцеву Крістіну Костянтинівну
  21. Ткаченка Михайла Євгеновича
  22. Чудінову Елліну Олексіївну

 

до 3-Б класу:

  1. Гунченка Даніїла Романовича
  2. Гороховатську Яну Володимирівну
  3. Давиденко Таю Вікторівну
  4. Іванову Валерію Олексіївну
  5. Клименко Софію Іванівну
  6. Кобзаря Артура Геннадійовича
  7. Колмика Руслана Ігоровича
  8. Минку ВеронікуВалеріївну
  9. Муравку Анжеліку Сергіївну
  10. Недосейкіну Анастасіу Сергіївну
  11. Окорокова Сергія Володимировича
  12. Придатька Тимофія Миколайовича
  13. Смалько Кіру Віталіївну
  14. Стельмах Анну Дмитрівну
  15. СурмакА лінуАндріївну
  16. Ткаченка Вадима Олександровича
  17. Федорченка Станіслава Сергійовича
  18. Швачку Станіслава Вікторовича

 

до 4-А класу:

  1. Варибруса Артема Андрійовича
  2. Давиденко Дар`ю Костянтинівну
  3. Дмитрієнко Олександру Андріївну
  4. Зоренко Евеліну Юріївну
  5. Ігнатову Єлизавету Романівну
  6. Кандаурову Мілану Андріївну
  7. Криву Анастасію Олександрівну
  8. Лісецького Євгенія Юрійовича
  9. Миколенка Андрія Миколайовича
  10. Мумрій Софію Георгіївну
  11. Навозенко Людмилу Вікторівну
  12. Подоляку Богдана Ігоровича
  13. Попову Софію Олегівну
  14. Романову Аліну Денисівну
  15. Садохіну Анну Сергіївну
  16. Салієнка Захара Володимировича
  17. Феня Максима Євгеновича
  18. Сівець Дар’ю Андріївну

 

до 4-Б класу:

  1. Алманова Станіслава Гамлетовича
  2. Андрєєву Ксенію Сергіївну
  3. Бутко Анастасію Олександрівну
  4. Боброва Кирила Сергійовича
  5. Величка Максима Юрійовича
  6. Гонтар Вікторію Олегівну
  7. Грипич Вікторію Володимирівну
  8. Жосана Михайла Сергійовича
  9. Ільченка Владислава Едуардовича
  10. Кадігроба Руслана Євгеновича
  11. Клименка Станіслава Віталійовича
  12. Ковальчук Анастасію Євгенівну
  13. Остапенко Аліну Вячеславівну
  14. Пономарьова Ярослава Олеговича
  15. Пукалова Максима Сергійовича
  16. Руденка Ярослава Євгеновича
  17. СергієнкоАнастасію Ігорівну
  18. Смалія Данила Павловича
  19. Третяк Вікторію Миколаївну
  20. Ціпка Ярослава Віталійовича

Голова засідання педагогічної ради                                   С.В.Євтушенко

Секретар                                                                                 Н.М. Стешенко                                                                                                                                                        

                                                                                               

Переглядів: 46 | Додав: gimnaziumsvatovo | Теги: Зверніть увагу! | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: