Головна » 2017 » Вересень » 8 » «Україна в сім'ї європейських народів»
«Україна в сім'ї європейських народів»

Для учнів 5-А класу класним керівником Бочаровой А.В. була проведена віртуальна подорож-гра «Україна – європейська країна».  Завданням гри було довести, що Україна займає гідне місце в розвитку європейської цивілізації.

Під час подорожі зроблено декілька зупинок. Перш ніж говорити про історичну, культурну спадщину, діти разом з вчителем визначили, яке місце відводиться Україні на географічній карті. Далі йшла розмова про внесок українців у розвиток європейської культури. Остання зупинка була конкурсною програмою «Що я знаю про Європу та Україну?» Діти пройшли такі тури: «Географічне лото», «Кулінарія», «Запитання-відповідь» та «Літературна мандрівка Європою».

В кінці подорожі  діти отримали журавликів, які несуть мир і злагоду у взаємопорозуміння між Україною та країнами Європи.

Переглядів: 10 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0