Четверг, 28.03.2024, 14:12

Тиждень філології

Усі класи взяли активну учать у конкурсах малюнків та виставці стіннівок. Найактивнішими виявилися учні 6-х класів. Почесне І місце посіли Почтарьова Юлія, Лелюк Юлія та Стельмах Аліна. ІІ місце - у Єрошенкова Дмитра, Ситнік Аліни та Шунькіної Діани. ІІІ місце  поділили Романенко Дар’я, Полякова Марина, Бут Яна, Коростильова Аделіна. Найкращими стіннівками визнано газети про Леоніда Глібова (автори Бут Я., Коростильова А., Лагоша А.). Окрім цього шестикласники разом із учителем Стешенко Н.М. виявилися прекрасними театралами – вони інсценували улюблені байки.

Заходи  протягом філологічного тижня були різноманітними:  вікторини «Чи знаєте ви Шевченка?» (вчитель Колеснікова Г.В.),  «Знавці російської мови» (вчитель Кадігроб О.К.) та «Его величество Русский язык» (вчитель Шебаан Л.А.), урок-вікторина «У країні Морфології» (Стешенко Н.М., Северіна Т.М.)  та літературна гра «Іду з дитинства до Тараса» (Колеснікова Г.В.). П’ятеро гімназистів узяли участь  у регіональному інтернет-конкурсі «Солов’їні далі», присвяченому творчості В.Сосюри. Гуртківці оформили тематичний випуск шкільної газети «Гімназист».

Учителі англійської мови Мацюк Н.В, Розумний Д.А. та Плиска Л.А. разом із учнями представили виставку проектних робіт та стіннівок,  цікаві перерви «Визначні письменники в англійській і американській літературі», урок-позакласний захід «Долі видатних людей».

Серед учнів 5-Б класу (вчитель Чиркіна Ю.І.) відбулося змагання «Знавці поетичного слова Максима Рильського». Гімназисти вправно аналізували поезії,  визначали художні засоби та робили відповідні записи до словничка настроїв ліричних творів. Найкращими майстрами-літературознавцями стали Чистенко Олена, Риженкова Дар’я, Смалько Ярослав і Петренко Влада. Школярі відчули, як це – працювати в групі, прислухатися до думки свого товариша та приходити на допомогу в потрібний момент. Підведення підсумків та нагородження переможців філологічного тижня відбулося на робочій лінійці.

Переглядів: 450 | Додав: gigadmin | Теги: тематичний тиждень | Рейтинг: 0.0/0
«  Апрель 2015  »