10:54
Призери ІІ туру Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін

Бондарєв Денис, учень 11-А класу - І місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад із фізики, вчитель Чумак О.О.;

Курило Станіслав, учень 9-Б класу -  І місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з історії, вчитель Шебаан Л.А.; 

Кадігроб Карина, учениця 9-Б класу -  І місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад із географії, вчитель Стадніков О.П.;  

Скрипниченко Євген, учень 9-Б класу -  І місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій, вчитель Марченко Є.В.;   

Слободян Владислав, учень 8 класу -  І місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій, вчитель Марченко Є.В.;   



Девдюк Єлизавета, учениця 7 класу -  ІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад із української мови, вчитель Чиркіна Ю.І.;  

Лемешко Станіслав, учень 9-Б класу-  ІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з англійської мови, вчитель Овчаренко А.В.;  

Кадігроб Карина, учениця 9-Б класу -  ІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з біології, вчитель Сидоренко І.В.;  

Лобас Дар'я, учениця 10-Б класу -  ІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з біології, вчитель Сидоренко І.В. ;  

Петренко Катерина, учениця 10-Б класу - ІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з математики, вчитель Євтушенко С.В.;   

Надолько Владислав, учень 9-А класу -  ІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з математики, вчитель Бондарєва Ю.О.;  

Крайнюк Дмитро, учень 8 класу -  ІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з математики, вчитель Бондарєва Ю.О. ;  

Діброва Софія, учениця 10-Б класу -  ІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад географії, вчитель Стадніков О.П.;  

Красій Микола, учень 10-Б класу -  ІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з інформатики, вчитель Марченко Є.В.;   



Овсепян Карина, учениця 10-Б класу -  ІІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад із англійської мови, вчитель Розумний Д.А. та   ІІІ місце ІІ туру

Всеукраїнських олімпіад з історії, вчитель Ігнатова А.І.  

Куліковська Дар'я, учениця 10-Б класу -  ІІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з фізики, вчитель Барков В.М.;  

Семиряжко Вікторія, учениця 11-А класу -  ІІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з історії, вчитель Шебаан Л.А.;  

Бондарев Денис, учень 11-А класу -  ІІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з географії, вчитель Стадніков О.П. та  ІІІ місце ІІ туру

Всеукраїнських олімпіад з математики, вчиетль Бондарєва Ю.О.   

Курило Ярослав, учень 9-Б класу -  ІІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з історії, вчитель Шебаан Л.А.

Фінько Дар'я , учениця 8 класу -  ІІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з інформатики, вчитель Марченко Є.В.;

Портненко Єлизавета, учениця 11-А класу -  ІІІ місце ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з інформатики, вчитель Марченко Є.В.;     

Переглядів: 336 | Додав: gigadmin | Теги: конкурси | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: