Пятница, 19.04.2024, 19:43

Почтарьова Юлія: «Моя єдина мрія – мир на нашій Батьківщині»

Основна мета шкільних предметних олімпіад – виявлення і розвиток творчих здібностей дітей, інтересу до науково-дослідницької діяльності, створення необхідних умов для підтримки обдарованої молоді, поширення та популяризація наукових знань серед підлітків, підвищення інтересу учнів до навчальних предметів, допомога старшокласникам у виборі професії. Учасники олімпіади завжди посилено готуються, що сприяє засвоєнню навчального та додаткового матеріалів. У цьому школярам допомагають мудрі, талановиті вчителі. Вони кожну хвилинку поряд і завжди прислухаються до учнів. Нещодавно учні нашої школи були учасниками районного та обласного етапів учнівських олімпіад і стали переможцями. Почтарьова Юлія, учениця 8-А класу КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст.-гімназія»,  цього року взяла активну участь у предметних олімпіадах та мовних конкурсах і отримала гарні результати: ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка, ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; І місце в районному та ІІІ місце в ІІІ етапі предметних олімпіад з української мови та літератури.

-                     Юліє, цього року ти була активною учасницею мовно-літературних конкурсів і предметної олімпіади з української мови та літератури, маєш гарні результати, чому саме українська мова?

• Українська мова це неоціненне духовне багатство, з яким народ живе, передаючи iз покоління в покоління мудрість, славу, культуру i традиції. Я вважаю,що ми повинні щиро любити нашу рідну мову, розмовляти нею, брати участь в олімпіадах та конкурсах з української мови.
  • Де було важче, де цікавіше – на олімпіаді чи на конкурсах?
  • Важко і цікаво було всюди, але найбільше мені сподобалися конкурси ім.П.Яцика та                ім. Т.Шевченка.
  • Чи виникають якісь труднощі під час підготовки до таких інтелектуальних змагань?
  • Звичайно, треба знати багато матеріалу, а готуватися мені допомагала моя вчителька з української мови та літератури Стешенко Наталія Миколаївна, за що їй велика подяка.
  • Чи хвилювалася ти пiд час «змагань учнівських розумiв»? Як боролася з хвилюванням?
  • Так, звичайно хвилювалась. Усі ми люди, нам властиво переживати перед важливими подіями і відповідальними моментами. Мене підтримували батьки та однокласники. Рідні та друзі дуже хвилювалися за мене, а головне  вірили в мене.
  • Чи плануєш ти і наступного року брати участь у конкурсах та олімпіаді?
  • Звичайно, планую, я не зупинятимуся на досягнутому та буду підкорювати нові вершини знань!
  • Чи є в тебе улюблені предмети в школі?
  • Так, це українська мова та література, англійська та математика.
  • Розкажи про свої захоплення, чим займаєшся у вільний час?
  • Я відвідую школу мистецтв, де навчаюся грі на фортепіано, у вільний час читаю багато книг, іноді малюю.
  • Юлю, про що ти мрієш?
  • Моя єдина мрія це мир на нашій Батьківщині. Якщо буде мир у кожній країні, буде мир у всьому світі.
  • Дякую , Юліє, ми бажаємо тобі подальших успіхів та перемог.

Спілкувався   Буланов  Нікіта

Переглядів: 410 | Додав: gimnaziumsvatovo | Теги: конкурси | Рейтинг: 0.0/0