Головна » 2017 » Грудень » 27 » По Україні з краю в край ходить Святий Миколай
По Україні з краю в край ходить Святий Миколай

Настав чарівний і довгоочікуваний день - день Святого Миколая. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання .

День Святого Миколая - найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають  пробудження, а подушечки або черевички наповнюються подарунками.

Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято - прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.

Така казка завітала і в наш навчальний заклад. А подарували її учні 1-Б, 1-В класів під керівництвом вчителів, Солопової Л.В. та Непийпи Т.В.. Учні показали цікаве дійство з піснями, віршами, таночками. Вони попрохали у Святого Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі, миру для всієї України.

А в кінці казкового дійства завітав і сам Святий Миколай. Він привітав дітей зі святами, побажав, щоб вони були здорові, щасливі та слухняні і подарував солодкі подарунки.

Бажаємо всім, щоб День Святого Миколая та всі різдвяно-новорічні свята не пройшли повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою та любов'ю.

Переглядів: 17 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0