Четверг, 25.04.2024, 02:15

Найяскравіше свято наших вчителів

Напередодні Дня вчителя традиційно у нашому навчальному закладі  проводиться День самоврядування. Ми, учні 10 та 11 класів НВК, отримали можливість по-справжньому відчути, що таке вчительські будні. Нам здавалося, що це не дуже й важко: напиши конспект, проведи урок, розкажи нову тему, виконай з учнями тренувальні вправи… Та з’ясувалося, що одночасно треба ще й вчасно встигнути до класу, відвести малечу до їдальні, почергувати на поверсі та подвір’ї, прослідкувати за дисципліною та прибиранням класної кімнати, провести репетицію, вирішити безліч питань…  На щастя, усі гімназисти виявились дуже гарними та слухняними учнями. Цього дня ми нарешті змогли зрозуміти, наскільки складною є вчительська праця. Я  гадаю, що весь наш клас зробив для себе певні висновки, тож цей день не пройшов дарма.

Після уроків гімназисти зібралися, щоб привітати вчителів із їхнім професійним святом. Увесь концерт був побудований у вигляді святкового кафе, де відвідувачами були вчителі, працівники школи, батьки та учні. Усі класи представили чудові номери, були й пісні, й танці, й частівки, й гумористичні сценки. Заярна Ксенія та Чернишова Марина, наприклад, подарували зворушливі пісні про вчительську долю,  учні 7-Б класу запалили зал сучасним хіп-хопом. Нікого не залишили байдужими хореографічні подарунки від 6-А, 8-А та 9-Б класів, а інсценівки 8-Б та 11 класів отримали шквал оплесків. Було багато зворушливих слів на адресу вчителів нашого НВК, море посмішок та привітань. Наприкінці одинадцятикласники  представили фотозвіт про проведення Дня самоврядування у вигляді мультимедійної презентації. Загалом концерт вийшов дуже теплим та щирим, тож усі пішли додому з гарним настроєм. Милі наші вчителі! Від усього учнівського колективу хочу ще раз привітати вас зі професійним святом, подякувати вам за вашу щоденну працю і побажати міцного здоров’я, миру, терпіння, творчості, наснаги, дитячих посмішок, відчуття повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Нехай кожного дня вас супроводжують святковий настрій, бажання вчити і творити, а досягнення і перемоги ваших учнів будуть приємним результатом щоденної копіткої праці!

Фінько Дар’я, учениця 11 класу НВК

Переглядів: 349 | Додав: gigadmin | Теги: свята, День самоврядування | Рейтинг: 0.0/0
«  Октябрь 2016  »