Міжнародний день рідної мови

21 лютого — Міжнародний день рідної мови. І кому ж, як не нам, носіям однієї з найбільш милозвучних мов світу, про це пам’ятати? Українській мові присвячують вірші, а україномовні пісні порівнюють зі співом птахів. Щодо неї тривають запеклі суперечки і змагання, але навіть найсильніший ворог не може її знищити.
Учні 5-Б класу старанно готувалися до цього свята. 21 лютого вони представили інсценування власних казок про мову. Об'єднавшись у групи, працювали над створенням казок: «Як прикметники порозумілися з реченнями», « Пригоди дієслова» , «Анна в країні див», Мова в казковому селищі». Діти розвинули свої творчі здібності, удосконалили сценічну майстерність, інтонацію і дикцію. Вчилися поважати рідну мову, боротися зі злом та кривдою. Учні продумали костюми, створили ілюстрації та реквізит до своїх казок.

Переглядів: 30 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0