Головна » 2017 » Вересень » 8 » «Ми – діти твої, Україно!»
«Ми – діти твої, Україно!»

Для учнів 4-Б, 3-Б та 2-Б класів класоводами Чабан Т.С., Скорженко Л.М. та Северіною Н.М. був проведений урок-квест з елементами флеш-мобу «Ми – діти твої, Україно!» Представники цих класів обєдналися у три команди: «Волошки», «Маки» та «Соняшники».

Протягом 7 етапів квесту школярі перевірили себе, наскільки добре вони знають територію, історію, музику, літературу, особистості та символи і обереги своєї країни. Команди відповідали на питання вікторин, називали  українських виконавців за прослуханим записом, визначали відомих осіб за портретами, складали прислів’я, зібрали скриньку оберегів та виклали з елементів прапор України.

Зазначивши, що Україна є частиною Європи, учні завершили урок-квест флеш-мобом «Україна та Європа  - єдині».

Переглядів: 25 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0