Головна » 2017 » Жовтень » 17 » «Козацькому роду нема переводу»
«Козацькому роду нема переводу»

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються

14 жовтня, в КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ступеня – гімназія» для учнів 2-Б і 3-Б класів пройшов захід «Козацькому роду нема переводу». Організували і провели його учні

4 –Б класу разом з класоводом Чабан Т. С. Відкрили свято юні козаки під запорізький марш. Під час заходу школярі пізнали історію виникнення українського козацтва, його устрій, звичаї, традиції та про козаків – характерників. Мали змогу переглянути виставу «Як козаків у школу приймали», «Як козаки жартували», а також подивилися, як отаман Іван Сірко разом з військом запорізьким відписали листа турецькому султану. Не залишився без уваги і традиційний танок козаків «Гопак». В кінці заходу згадали і про сучасних захисників -  воїнів світла, помолилися за них. На завершення заспівали пісню «Присягу двічі не дають».

Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ!..
…Народ мій є! В його волячих жилах
Козацька кров пульсує і гуде!

В. Симоненко

Переглядів: 67 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0