Четверг, 25.04.2024, 08:28

Дню Соборності присвячено

День Соборності України – свято, яке  відзначається щороку 22 січня, в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Учні 10 класу КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст.-гімназія» разом із заступником директора з виховної роботи Пархоменко А.Ю. підготували цікаву й пізнавальну лінійку «Україна – єдина соборна держава», присвячену цій події.  Десятикласники розповіли присутнім про історію свята, про підготовку і проголошення Акту злуки, про міжвоєнний період у житті «сходу» і «заходу» країни та значення Дня Соборності. Гімназисти мали змогу переглянути відеокліпи про рідний край, прослухати вірші про Україну, виконати патріотичну пісню. У НВК працювала тематична виставка літератури «22 січня – День Соборності України». Старшокласники провели виховні години «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Великі творці Соборності», «Соборність і злагода – умови процвітання України»; години спілкування «День Соборності України», «Історичне значення Акту Злуки українських земель»; випустили стіннівки «Україна Соборна – наша гордість і слава»; узяли участь у конкурсі малюнків «Соборна Україна – це значить, що наша Держава – єдина!»; вишикувалися у ланцюг єднання «Моя Україна – єдина і неподільна». Учителі історії презентували виставку фото та документів «Соборність України: естафета поколінь», діти взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Учні початкової ланки теж не відставали від старших друзів. Напередодні Дня Соборності України для учнів 1-Б, 2-Б, 3-Б та 4-Б класів вчителями Северіною Н.М., Скорженко Л. М, Чабан Т.С. та Солоповою Л.В. були проведені виховні години  та уроки мужності «День Соборності – день єднання України». Учні пригадали історичні події минулого століття, які спонукали об’єднатися українців в єдину країну, могутню та незалежну державу.  Підсумком тижня став флешмоб «Єдина родина – єдина Україна», в якому були задіяні представники цих класів.

Сьогодні ми, молоде покоління українців, свято віримо, що тяжкі часи для нашої землі минуть, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. І ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можна досягти мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.

Переглядів: 331 | Додав: gimnaziumsvatovo | Теги: Прес-центр НВК | Рейтинг: 0.0/0
«  Январь 2017  »