Пятница, 29.03.2024, 10:38

А у нас в НВК

Перший робочий тиждень у КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст.-гімназія» видався насиченим і цікавим. Школярі звикали до шкільного ритму, знайомилися з новими вчителями та однокласниками, а ще повторювали правила дорожнього руху.  Традиційно у вересні проходить місячник «Увага!Діти на дорозі!», у рамках його проведення у всіх класах було проведено інструктажі з техніки безпеки, бесіди щодо дотримання правил дорожнього руху. Гімназисти взяли учать у конкурсі малюнків  «Я – учасник дорожнього руху» і  конкурсі малюнків на асфальті «Обережно: дорога!», переможцями якого стали учні 6-А, 6-Б, 8-Б та 9-Б класів. Та найголовніше, що всі школярі згадали правила, які допоможуть уникнути будь-яких травматичних ситуацій і будуть гарантом здоров’я та життя кожної дитини.

На початку вересня у НВК завжди проходить олімпійський тиждень, і цього року юні спортсмени гімназії зібралися на шкільному подвір’ї, щоб позмагатися, хто з них найспритніший та найсильніший. На урочистій лінійці, присвяченій відкриттю спортивних змагань, ведучі розповіли про історію олімпійських ігор, а найкращі спортсмени НВК внесли олімпійський прапор та факел. Потім розпочалися змагання «Веселі старти», під час яких вісім команд мали змогу взяти участь у восьми естафетах. На станціях «Силачі» (підняття гирі), «Перекладина» (підтягування), «Стальний прес», «Збери рюкзак», «Олімпійські знавці», «Попади в ціль», «Спортивні танці» та «Лабіринт» хлопці й дівчата змагалися за звання найкращих спортсменів закладу. За підсумками жури І місце у конкурсі «Попади в ціль» і «Перекладина» посів 9-А клас. Переможцями у конкурсі «Силачі» стали учні 9-Б класу. В особистій першості кращими визнано: Єрошенкова Дмитра (9-Б клас, підняття гирі); Сердюка Богдана (10 клас, підтягування на перекладин); Іващук Ірину (8 клас, підняття гирі; єдину дівчинку, яка брала участь у силових змаганнях і стала переможницею).  Фінальним змаганням було перетягування канату, де перемоги одержали учні 8-А та 11 класу. Усі присутні – і діти, і дорослі – отримали  масу позитивних емоцій, навчилися працювати у колективі, а найголовніше -зрозуміли, що спорт та здоров’я – це  людські цінності, які завжди стануть у нагоді будь-кому з нас.

Переглядів: 335 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0
«  Сентябрь 2017  »