Суббота, 20.04.2024, 12:38

31 травня  в англомовному дитячому пришкільному таборі “Dream Island” пройшло  під гаслом “Day tourists”.

Переглядів: 344 | Додав: gimnaziumsvatovo | Дата: 07.06.2017 | Коментарі (0)

30.05.17 в англомовному дитячому пришкільному таборі “Dream Island” відбувся урочистий захід “Discovery camp” («Відкриття табірної зміни»).

Переглядів: 352 | Додав: gimnaziumsvatovo | Дата: 07.06.2017 | Коментарі (0)

29.05.17 р. на базі КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» розпочав  свою роботу  англомовний дитячий пришкільний табір “Dream Island”.

Переглядів: 298 | Додав: gimnaziumsvatovo | Дата: 07.06.2017 | Коментарі (0)

Дні Європи в НВК

День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня. Це день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Це свято, яке з кожним роком стає все більш цікавим для українців, що прагнуть бачити себе в європейській демократичній державі.

Традиційно святково проводяться заходи в НВК, присвячені Дню Європи в Україні, які пройшли  під гаслом «З Європою в серці». Учні  взяли активну участь у підготовці до заходів: створили безліч малюнків, виготовили маленькі прапорці Євросоюзу, взяли участь у бесідах, диспутах, вікторинах, присвячених Дню Європи, чим і продемонстрували своє розуміння, ставлення і прагнення до кращого.

Учні початкових класів під керівництвом класоводів підготували виховні заходи.  Діти розповідали про ЄЕС, її столицю, герб та прапор, визначні пам`ятки, віру та мову.

Закінчилися урочистості  флешмобом  «Україна – це Європа!»

Європа – наш спільний дім,

Європа – колиска усіх країн!

Шляхом єдиним прямуй до мети,

Європа – це дім, де живем я і ти.

Усі ми різні, бо ми народ!

Усі ми рівні, шукай, знаходь!

Хай буде мир на всій землі,

Країни різні, а ми одні!

Переглядів: 400 | Додав: gimnaziumsvatovo | Дата: 13.05.2017 | Коментарі (0)

Гімназійні новини

• 19 квітня на базі Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 відбулися 41 обласні змагання юних інспекторів руху. У них взяли  участь 6 команд Луганської області: м. Сєверодонецька, м.Лисичанська, Кремінського, Станично-Луганського, Попаснянського районів. Честь Сватівського району захищали учні КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст.-гімназія», які взяли участь у таких конкурсах: «Агітаційно-пропагандистський виступ»; «Теоретичні знання Правил дорожнього руху»; «Медична допомога»; «Юний регулювальник»; «Велоестафета»; «Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху». Наша команда мала назву «Ритм» і складалася з 10 учасників: Кисельова Анастасія (8-А клас), Шунькіна Діана (8-А клас), Просін Кирило (8-А клас), Матляков Ярослав (8-А клас), Борзило Дмитро, Стахнів Едуард (7-А клас), Погосян Валерія (9-Б клас), Подзєгун Катерина (10 клас). Гімназисти продемонстрували свої знання та вміння на високому рівні, посіли почесне ІІ місце і тепер готуються до наступного етапу цих змагань. Бажаємо юним інспекторам дорожнього руху успіхів!!
  • У рамках відзначення Міжнародного дня птахів у Сватівському НВК було організовано та проведено еколого-просвітницькі заняття, тематичні уроки, вікторини, присвячені дню зустрічі птахів. Усі гімназисти взяли активну участь у відзначенні цього свята. Метою заходів було сприяти розвитку творчих здібностей, інтересу дітей до живої природи, виховувати відповідальність за доручену справу, ініціативність.  Птахи – наші найменші друзі і невід’ємна часточка природи, тож треба обов’язково їх захищати.
  • «Ніколи не зробимо шкоди ми пташці у нашім краю. Ми друзі і вірні, і щирі, бо ми бережем повсякчас пташок, що літають у вирій і тих, хто зимують у нас» –  під таким девізом учні 1-Б класу працювали над  проектом «1,2,3,4,5  – будемо птахам допомагать». Діти разом із батьками та класоводом Северіною Н.М. збирали цікавий матеріал про птахів, зробили  фотографії, знайшли загадки, ілюстрації та виготовили годівнички, спостерігали за пташками, які зимують у нашому  місті, та підгодовували їх. Альбом, який став результатом проекту, вийшов інформаційним, яскравим та позитивним. Ми переконані, що така спільна праця завжди об’єднує дітей і приносить неабияку користь колективу.

Переглядів: 308 | Додав: gimnaziumsvatovo | Дата: 12.05.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 41 42 43 44 45 ... 80 81 »
«  Апрель 2024  »