Учениця 11-А класу Устименко Аліна є членом секції «Українська література» Сватівської районної філії МАН. Цього року вона стала учасницею Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Разом із науковим керівником Стешенко Наталією Миколаївною вона підготувала, захистила дослідницьку роботу на тему «Коли ми поруч зі СНІДом»  і посіла почесне ІІ місце. Ми від усієї душі вітаємо Аліну і бажаємо подальших успіхів!

Переглядів: 243 | Додав: gigadmin | Дата: 25.03.2013 | Коментарі (0)

В НВК  завершилася декада філології. Урочисті тематичні лінійки, конкурси віршів, малюнків, творів до річниці утворення Луганської області, День народознавства в НВК, екскурсії до  шкільного музею Шевченка, конкурс кросвордів і шарад, випуск тематичних стіннівок, «Мовознавчий турнір», інсценізації уривків  творів української літератури, випуск газети «Гімназист», урок-вікторина  «Фольклорна веселка», робота шкільного відеосалону, тематичні виставки художньої літератури, участь в обласному конкурсі молодих літераторів Луганщини та регіональному конкурсі «Солов’їні далі» не залишили байдужими жодного гімназиста. Діти залюбки брали активну участь у всіх запропонованих заходах. Переможці та активні учасники нагороджені дипломами.

Переглядів: 230 | Додав: gigadmin | Дата: 25.03.2013 | Коментарі (0)