12:03
16 днів проти насильства!

28.11.2017 року в КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» у 8-Б класі було проведено бесіду з елементами тренінгу «Давайте жити без насильства». Діти разом із соціальним педагогом зясували суть поняття насильства. Соціальний педагог розповіла, як можна захистити себе, свою гідність та права. Учні під час заняття із задоволенням виготовили пам’ятки щодо протидії насильства, переглянули відеоматеріал та виконали вправи, спрямовані на закріплення матеріалу.  

29.11.2017 року для  учнів 7-Б класу соціальний педагог Кучугура Наталія Олександрівна провела бесіду «Скажи насильству: Ні!», під час якої учні прослухали доповідь, а також переглянули відеоматеріали та виготовили символічні долоньки, на яких діти відобразили свій протест проти насильства.

01.12.2017 року в КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» було проведено акцію «Я проти булінгу!», під час якої учням НВК роздавали листівки та плакати.

А також в 11 класі пройшла виховна година «Мій улюблений світ без насильства», на якій учні разом із соціальним педагогом обговорили види насильства та їх причини, переглянули відеоматеріали. Соціальний педагог розповіла  історію початку боротьби суспільства проти насильства. Діти висловили свою думку, щодо протидії насильству в Україні.

 

 

Переглядів: 59 | Додав: gimnaziumsvatovo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: