15 лютого - День виведення військ з Афганістану

Нарешті закінчилися вимушені канікули, учні знову повернулися за шкільні парти. Цього понеділка на гімназистів чекала насичена інформаційна лінійка. Учні чергового класу підготували літературну композицію, присвячену річниці виведення військ з Афганістану. Афганська війна.. брудна, неоголошена.. Та хіба війни бувають чистими? Будь-яка несе смерть, каліцтво, вдягає в жалобу тисячі сердець, материнських сердець. У війни холодні очі, у війни свій рахунок, своя безжальна арифметика. 15 лютого минає 27 років із дня виведення військ із Афганістану, але ця війна назавжди залишиться болем у серцях нашого народу. Учні НВК вшанували учасників бойових дій на території інших держав та віддали данину пам’яті воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в цій жорстокій десятилітній війні та  взяли участь у районному заході.

Далі учні одинадцятих класів запропонували молодшим друзям цікаве повчальне звернення й урочисто передали семикласникам чергування по гімназії. Випускники висловили побажання, щоб молодші гімназисти були гідною зміною і слідкували за порядком та дисципліною у навчальному закладі. Третя частина лінійки була найприємнішою. Заступники директора Деркач Р.Л та Василевська О.В. вручили почесні грамоти переможцям різних конкурсів. Зокрема було нагороджено учня 11-Б класу Курила Ярослава, який став переможцем обласного етапу Міжнародного конкурсу ім..Шевченка і взяв участь у ІV етапі конкурсу. Отримали заслужені нагороди учні НВК, роботи яких посіли призові місця на районному творчому конкурсі «Зимові фантазії». Команда юних спортсменів гімназії у складі Вербецького К., Атабердієва А., Величка А., Усова А. та капітана Слободяна В. посіла почесне ІІІ місце у районних спортивних змаганнях і була нагороджена медалями та грамотами. Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!

Стешенко Аліна, учениця НВК

Переглядів: 163 | Додав: gigadmin | Теги: тематична лінійка | Рейтинг: 0.0/0