Пятница, 29.03.2024, 03:14

Каталог файлів

Бібліотечний урок «Пригоди журавлика»
21.02.2020, 14:11

До 90-ї річниці з дня народження українського письменника В.Нестайка у 4-Б класі КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст.-гімназія» був проведений бібліотечний урок «Пригоди журавлика». Бібліотекар Славінська Л.І. розповіла про життя та творчість письменника, наголосивши на словах письменника «… дитинство – найпрекрасніша, найщасливіша пора людського життя.» Діти з задоволенням відповідали на запитання, що стосувалися знання тексту твору, а також прочитали уривок в особах. Учні з цікавістю пограли в такі ігри, як «Чи уважний ти читач?», «Розшифруй ім’я героя», «Знайди відповідність». Казка «Пригоди журавлика» сподобалась тому, що в ній розповідається про дружбу та взаємодопомогу, доброзичливість, повагу один до одного. Творчість В. Нестайка – це невичерпне джерело для виховання у школярів товариських стосунків і гуманного ставлення до тварин.

Категорія: Загальне | Додав: gigadmin
Переглядів: 286 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0