Суббота, 20.04.2024, 09:44

Каталог файлів

Всього матеріалів в каталозі: 23
Сторінки: « 1 2 3

В бібліотеці НВК створено комфортне середовище, керівництву закладу вдалося реформувати бібліотеку в таку, яка б включала як традиційні, так і нетрадиційні технології. Підключення до Інтернету, забезпечення електронною бібліотекою дає можливість знаходити для читачів віддалену від бібліотеки інформацію.

Бібліотекар + учень + вчитель + Інтернет – ресурси. Це формула, результатом якої може стати створення нового змісту навчального середовища. Робота в цьому напрямку вже ведеться, тому тематичні виставки книг до знаменних дат, запити учнів доповнюються роздрукованими матеріалами з різних вебсайтів.

Днями у бібліотеці відбулись практичні заняття для бібліотекарів міста з електронною бібліотекою. Також знайомляться з новинкою і вчителі закладу.

Загальне | Переглядів: 508 | Завантажень: 0 | Додав: gigadmin | Дата: 14.01.2013 | Коментарі (0)

Іти у бій – то лиш за праве діло,
Без оглядань, страхів, пересторог.
Щоб серце билось часто і раділо
Від назви гордої  Учитель,   Педагог!

Гордістю нашого навчального закладу є педагоги, які вибрали саме цю нелегку, але відповідальну стежину у своєму житті – виховання підростаючого покоління, яке у майбутньому буде творити історію нашої країни. Ці слова в повній мірі стосуються не тільки педагогів, які зараз працюють у КЗ «НВК Сватівська ЗОШ I ст. – гімназія», а й тих ветеранів педагогічної праці, які вже на заслуженому відпочинку. Це люди, на яких ми рівняємося, які для нас є взірцем у всьому. Тому хочеться бачитися з ними частіше, щоб ділитися своїми успіхами, перемогами, життєвими радощами, щоб вчителі-ветерани відчували нашу любов, турботу, повагу до них. Саме тому адміністрація НВК та рада ветеранів закладу на базі шкільної бібліотеки створили  клуб «Співрозмовник» для своїх вчителів-ветеранів. 19 грудня 2012 року відбулося перше засідання членів клубу, де було прийнято статут, складено план роботи на рік. Приємним сюрпризом для педагогів стало привітання юних театралів під керівництвом Третяк Т.Я. з днем Святого Миколая.

Загальне | Переглядів: 474 | Завантажень: 0 | Додав: gigadmin | Дата: 28.12.2012 | Коментарі (0)

Духовне життя дитини  повноцінне
лише тоді,  коли вона живе у світі
гри, казки, музики, фантазії, творчості.
В.О. Сухомлинський

«Добро породжує добро. І всі народи натхненно бережуть у казках вікову мудрість і передають своїм дітям та онукам»,  - такими словами розпочалася гра-подорож   «Країна казкова - країна книжкова» для учнів 1-Б класу НВК (вчитель Северіна Н.М.). Цікаву пізнавальну гру  для найменших гімназистів провела бібліотекар Осьмак Т.М. разом із учасниками театрального гуртка під керівництвом Третяк Т.Я. Малеча із задоволенням подорожувала сторінками казок разом із улюбленими героями.

Загальне | Переглядів: 586 | Завантажень: 0 | Додав: gigadmin | Дата: 28.12.2012 | Коментарі (0)