Четверг, 25.04.2024, 20:21

У 4-Б класі розпочався цикл виховних годин на тему : «Гордість України».

Гордість України

« Я хочу бути піснею…»

Ніна Матвієнко

У 4-Б класі КЗ « НВК Сватівська ЗОШ гімназія» розпочався цикл виховних годин на тему : «Гордість України». На цих годинах учні знайомляться з творчістю видатних  сучасних українських письменників, художників, співаків, досягненнями спортсменів, які прославляють нашу Україну та є гордістю своєї держави.

Так, 26 вересня 2016 року виховна година на тему: « Я хочу бути піснею» була присвячена українській співачці, народній артистці України з 1985 року, Лауреату Державної премії УРСР імені Т.Г. Шевченка, Герою України Ніні Матвієнко.

Класовод 4 –Б класу, Солопова Л.В., познайомила дітей з біографією та творчим шляхом артистки. Зокрема, вона розповіла дітям, що Ніна Матвієнко –  це унікальний співочий скарб : прекрасний голос і прекрасна душа сполучились в одній людині. Вона співає щиро, з теплотою,  ніжно, від душі! Ми, українці, пишаємося, що наша рідна країна багата на таланти!

У репертуарі співачки переважають українські народні пісні: календарно- обрядові, побутові, ліричні, гумористичні, пісні- балади, українські пісні XVII – XVIII cторіччя. Є також і твори сучасних композиторів.

Учні переглянули відеокліпи її пісень та з великим задоволенням заспівали  знайомі всім українцям музичні твори « Квітка – душа», «Ой, летіли дикі гуси», «Ой, роду наш красний».

В кінці виховної години, вчитель підвела підсумок, що пісні Ніни Матвієнко – це гордість нашого народу, це інтерпретація українського духу. Цей дух ніби закодований в інтонації народної пісні, яку без відчуття генетичної цінності з українським народом не можна співати.

«  Апрель 2024  »