Реєстрація на ЗНО – 2018

(За інформацією Донецького регіонального центра оцінювання якості освіти)

Реєстрація бажаючих взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року триватиме з 06 лютого до 19 березня 2018 року!

Здійснити перереєстрацію можна буде у термін з 06 лютого до 02 квітня 2018 року.

ФОРМА ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ
(доступ буде відкрито 06 лютого 2018 року)

‼‼‼  Радимо ознайомитися:

Перелік конкурсних предметів, творчих заліків для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань)
Лист МОНУ «Щодо особливостей проведення ДПА з іноземних мов у 2017/2018 навчальному році» (щодо використання міжнародного сертифікату (диплому) мовного іспиту)

Поради при здійсненні реєстрації для учасників ЗНО 2018

Учаснику ЗНО, який у 2018 році отримує повну загальну середню освіту

Випускнику минулих років

 

Особливості реєстрації для учасників ЗНО 2018
з тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей


Підставою для реєстрації особи для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є реєстраційна картка, яка містить заяву та копії документів, що підтверджують достовірність зазначених персональних даних.

Факт надходження реєстраційної картки, сформованої особою, яка бажає зареєструватися, до пункту обробки є підставою для опрацювання персональних даних у процесі підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, їх використання під час прийому на навчання відповідно до вимог Закону України “Про захист персональних даних”.

Увага! Для здійснення реєстрації випускники закладів загальної середньої освіти 2018 року, які отримують повну загальну середню освіту у 2018 році, надають документи до свого закладу освіти. Заклад освіти надсилає комплекти реєстраційних документів із супроводжуючим листом до регіонального центру.

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ випускників закладів загальної середньої освіти 2018 року, які отримують повну загальну середню освіту у 2018 році

УВАГА!
Реєстрація вважається завершеною тільки після отримання від регіонального центру оцінювання якості освіти:

1. Бланка Сертифікату учасника;

2. Реєстраційного повідомлення від Донецького РЦОЯО;

3. Інформаційного бюлетеня «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2018 рік»;

4. Повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (тільки для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

За результатами реєстрації Вам буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, наданими у ньому. Для забезпечення конфіденційності відомостей, розміщених на інформаційній сторінці, не розголошуйте код доступу до неї.